Середа, 16.01.2019, 10:41

Найкраща річ в навчанні, що ніхто не може забрати в тебе того, що ти вже знаєш
(Б.Б.Кінг)
«  Січень 2019  »

Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 5 6 ... 56 57 »

2 вересня група учнів 8-х класів нашої школи в супроводі учителя інформатики Литвиненка О.С. і класного керівника 8-А класу Хорольської Н.О. та за сприяння класного керівника 8-Б класу Кранкус О.М. здійснили екскурсію до м.Кременчука на День відкритих дверей, який було проведено Дитячим центром робототехніки "Robot School".
Восьмикласники мали змогу ознайомитися зі змістом навчальних курсів, які пропонує до вивчення дітям педагогічний колектив цього закладу, покерувати уже створеними роботами та механізмами, пограти в двовимірні та тривимірні комп'ютерні ігри, створенню яких теж навчають у цій школі, а також на власні очі побачити 3D-принтер в дії та потримати в руках створені за його допомогою об'єкти.
Побачене в "Robot School" та подальша невеличка екскурсія по місту стали чудовим розважально-пізнавальним недільним відпочинком для школярів перед початком нового навчального року.

Переглядів: 33 | Матеріал додано: 02.09.2018

Переглядів: 73 | Матеріал додано: 01.09.2018

Вітаємо нашого шановного директора Оксану Петрівну Спашибу З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Переглядів: 48 | Матеріал додано: 28.08.2018

Переглядів: 35 | Матеріал додано: 25.08.2018

Переглядів: 46 | Матеріал додано: 01.07.2018

24 червня отримали атестати про повну загальну середню освіту 16 випускників 2017-2018 н.р. Бажаємо їм щасливої дороги в доросле життя!

Переглядів: 66 | Матеріал додано: 26.06.2018

Переглядів: 57 | Матеріал додано: 17.06.2018

14 червня 2018 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали місцевий краєзнавчий музей. Діти ближче познайомилися з історією свого міста та району, з творцями народного мистецтва та їх роботами. Ця екскурсія надихнула малюків до знайомства з видатним людьми міста та творцями народних ремесел.

Переглядів: 40 | Матеріал додано: 17.06.2018

З 04.06 по 15.06.2018 р. на базі нашого навчального закладу працювала літня мовна школа "VXL", участь в роботі якої взяли учні 9-А та 9-Б класів. Школа працювала у форматі «Творча лабораторія» (створення відеороликів) за напрямком «Граматика у використанні».
Головною метою мовної школи був розвиток у учнів навичок володіння англійською мовою, а також уміння самостійно аналізувати та оформлювати поданий матеріал. Протягом двох тижнів учні опрацьовували матеріали за запропонованими темами, у результаті створюючи відеоролики навчального характеру. За допомогою таких простих дій діти розвивали творчі здібності, знання та уміння не тільки самостійно працювати, а й аналізувати отриману інформацію і представляти її у форматі медіафайлів. Одним із головних досягнень літньої мовної школи можна назвати те, що завдяки їй всі без винятку учні вдосконалили знання та здобули нові навички спілкування англійською мовою. Працюючи разом та допомагаючи один одному, створили дружній колектив. Їх знання англійської мови, безумовно, розширилися, що відповідає основній меті та завданням літньої мовної школи.
Всі матеріали, підготовлені учасниками, ви можете переглянути на сайті школи у розділі «Інноваційна діяльність».
Учениці 9-А класу
Бабиченко Єлизавета та Велика Анастасія

Переглядів: 65 | Матеріал додано: 15.06.2018

13 червня 2018 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали Арт-Галерею міста. Діти переглянули виставку живопису місцевих художників, унікальну історичну фотовиставку, виставку робіт майстрів рукоділля. Поняття епох, стилів, сюжетів і технік на початку не мають жодного значення порівняно із впливом, який твори можуть справити на дітей.
Вони дуже добре вміють вловити настрій, лише глянувши на мазки живописця чи відбитки пальців скульптора, на шорстку або гладку поверхню твору. Малеча враз помітить нерівність контуру, глибші сліди, патьоки фарби, чіткість чи умовність в обрисах скульптури... Тут важливо пояснити їм, що йдеться про свідомий вибір митця, що цими нюансами він якраз хотів передати своє вагання, надмір зусиль чи пошук умиротворення...

Переглядів: 54 | Матеріал додано: 14.06.2018