Вівторок, 20.11.2018, 13:59

З усіх створінь найпрекрасніше ─ людина, що одержала прекрасне виховання
(Епіктет)
«  Листопад 2018  »

Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 5 6 ... 55 56 »
Вихованці табору «Сонечко», що знаходиться на базі ЗШ №10, взяли активну участь у проведенні тренінгу для дітей «Мистецтво бути собою» у громадському об'єднанні «Майбутнє без меж». Життя малюка сповнене різноманітних, складних для нього ситуацій та перешкод. І саме дорослі мають навчити знаходити вихід із них, почуватися впевнено й комфортно, бути готовими до труднощів та їх подолання. Ми робимо все, щоб дитинство й майбутнє наших дітей було прекрасним.

Переглядів: 49 | Матеріал додано: 07.06.2018

Вихованці літнього табору «Сонечко» взяли активну участь у роботі Центральної дитячої бібліотеки. Тут вони знайшли актуальну інформацію про життя бібліотеки та інших дитячих бібліотек України, дізналися про найкращі сучасні видання для дітей, здійснили пошук в електронному каталозі, ознайомитися з перлинами книговидання для дітей, задавали питання бібліотекарям тощо. Подорож сторінками книжок була цікавою і корисною!

Переглядів: 38 | Матеріал додано: 06.06.2018

6 червня 2018 року вихованці табору з денним перебуванням «Сонечко», розташованого у ЗШ №10, відвідали чергове заняття-тренінг у «Приватбанку». Протягом ось уже восьми років учні нашої школи отримують сертифікати про проходження навчання у банківській сфері. В інтерактивній формі, з використанням сучасних технологій поповнюють свої знання з фінансової грамотності, які знадобляться їм у майбутньому.

Переглядів: 42 | Матеріал додано: 06.06.2018

5 червня 2018 року відбулося відкриття літнього табору з денним перебуванням, що розташований на базі ЗШ №10, якого з нетерпінням чекали діти. На хвилях позитиву діти показали свої таланти та здібності, брали активну участь у різноманітних розвагах та конкурсах.
Окрім цього, вихователі разом з дітьми виготовили куточки для своїх загонів, підійшовши до цієї справи творчо та завзято.
Профілактичні бесіди з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності у таборі, правил поведінки, проведені педагогами, ще раз нагадали учням про те, що відпочинок повинен бути не лише цікавим і веселим, а й корисним і безпечним.

Переглядів: 50 | Матеріал додано: 05.06.2018

З 1 червня 2018 року на базі школи розпочав свою роботу літній табір з денним перебуванням «Сонечко». 62 вихованці табору проведуть своє дозвілля активно та цікаво. Досвідчені вихователі допоможуть дітям відкрити свої здібності, показати їх талановитість, а інструктор з фізичного виховання потурбується про здоровий спосіб життя малюків.
У п'ятницю, 1 червня, в Україні і в усьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей, яким покликано привернути увагу до захисту прав дитини. У цей день у міському парку ім.Т.Г.Шевченка були влаштовані різноманітні, розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям. Участь у цих заходах узяли й учні з пришкільного табору.

Переглядів: 101 | Матеріал додано: 04.06.2018

"Бути готовим до школи - не означає вміти читати, писати і рахувати.
Бути готовим до школи - означає бути готовим всього цьому навчатися".
Венгер Л.А.

29 травня в школі були проведені батьківські збори для батьків майбутніх першокласників. На зборах були присутні директор школи Спашиба О.П., заступник директора з навчально-виховної роботи Пудич В.В., батьки, вчителі початкових класів Дерземанова Н.П., Корміч Я.А. У ході зборів були розглянуті питання щодо адаптації першокласників до школи та особливостей організації навчально-виховного процесу в першому класі. Ознайомили батьків з режимом роботи школи. Батьківські збори для батьків пройшли цікаво та змістовно. Батьки висловили подяку за інформацію, поради, відповіді на запитання, які вони отримали.

Переглядів: 32 | Матеріал додано: 01.06.2018

31 травня в ЗШ №10 відбулося загальношкільне свято. У колі друзів учні попрощалися з випускниками та радісно зустріли останній у 2017-2018 н.р. дзвоник.
На шкільному подвір'ї на учнів, їх батьків та усіх гостей свята чекали цікаві розваги: екскурсія по Місту Майстрів, квест, локаційні ігри, фотозона.
Упродовж дня життя в школі вирувало. Отже, навчальний рік закінчився!

Привіт, літо!

Переглядів: 81 | Матеріал додано: 31.05.2018

Переглядів: 55 | Матеріал додано: 28.05.2018

На виконання річного плану роботи школи та з метою залучення талановитої молоді до науково-дослідницької роботи 14 травня 2018 року відбулася шкільна науково-практична конференція. В конференції взяли участь представники всіх ШМО. Вчителі надали кваліфіковану допомогу учням у створенні індивідуальних та групових проектів. Матеріали всіх учасників вирізнились  належним рівнем науковості та грамотності оформлення, дослідження носили проблемний (пошуковий) характер, відповідали віковим інтересам та пізнавальним можливостям школярів. Виступи доповідачів супроводжувались презентаціями, що робило їх більш цікавими та доступними.
На розгляд експертної комісії були представлені 8 проектних робіт. Вчитель інформатики Литвиненко О.С. разом з учнями підготував два проекти: індивідуальний «Середовище програмування Scratch, як засіб створення двовимірних ігор аркадного типу» (5-Б кл.) і груповий «Соціальна реклама» (10 кл.). Перевагами даних проектів є самостійність роботи учнів, соціальна значущість проектів. ... Показати більше »
Переглядів: 80 | Матеріал додано: 22.05.2018

Переглядів: 33 | Матеріал додано: 16.05.2018