Вівторок, 16.10.2018, 23:06

Справжня любов народжується тільки в серці, що пережило турботи про долю іншої людини
«  Жовтень 2018  »

Головна » Архів новин
« 1 2 ... 41 42 43 44 45 ... 54 55 »

Згідно з планом роботи школи з 10 по 14 листопада у школі проходив Тиждень української писемності та мови.
Метою його проведення було залучення учнів до позакласної роботи з української мови та літератури, формування навичок публічного виступу, виразного читання, розвиток творчих здібностей учнів, сприяння вихованню культури мовлення, поведінки, почуттів поваги і любові до рідного слова, до України.
Переглядів: 368 | Матеріал додано: 17.11.2014

14 листопада 2014 року вчителем англійської мови Живіцькою С.Ю. було проведено відкритий урок у 7-А класі на тему «You are what you eat». Метою уроку було активізувати в мовленні учнів вивчені лексичні одиниці з теми «Їжа», практикувати школярів у читанні тексту з вилученням необхідної інформації (scanning and skimming reading), організувати аудіювання автентичного матеріалу з теми, стимулювати учнів до складання власних висловлювань.
Пропонуємо переглянути відеозапис цього уроку

Переглядів: 171 | Матеріал додано: 16.11.2014

13 листопада в міському краєзнавчому музеї відкрилась персональна виставка творчих робіт вчителя англійської мови нашої школи Віти Вікторівни Кохно. Помилуватися її вишитими картинами цього дня завітали світловодські майстрині, працівники культури та колеги. З подробицями цієї цікавої події ви можете ознайомитися на сайті Інтернет-видання "Світловодськ", а оцінити усі грані неперевершеного таланту Віти Вікторівни ви зможете, завітавши до міського краєзнавчого музею. Виставка триватиме до 27 листопада.

Переглядів: 190 | Матеріал додано: 15.11.2014

12 листопада вчитель історії С.А.Неклеса провела відкритий урок у 6 класі на тему "Кіммерійці та скіфи на території України".

В ході уроку учні навчилися називати хронологічні межі заселення території України кочовими племенами періоду залізного віку, показувати на карті території заселення кіммерійців та скіфів, дізналися багато цікавого про їх спосіб життя.

На уроці були використані навчальні відеофільми, презентація до теми, велика кількість роздаткового матеріалу. Шестикласники працювали з захопленням та активно долучилися до виконання творчих завдань. Урок пройшов на належному методичному рівні.

Переглядів: 249 | Матеріал додано: 12.11.2014

8 листопада розпочався міський етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2014-2015 н.р. В олімпіаді з математики, яка відбулась цього дня, вже маємо переможців. Ними стали:

Вартік Поліна (10 клас) - І місце
Туманова Лілія (8-А клас) - ІІ місце
Коломієць Аліна (10 клас) - ІІІ місце
Кабатова Анна (9-Б клас) - ІІІ місце
Кірєєв Данило (7-А клас) - ІІІ місце

Вітаємо з призовими місцями учнів та дякуємо вчителям математики Позаненко Н.В., Вороні Л.В. та Литвиненку О.С. за підготовку переможців, а усім учням школи бажаємо результативної участі в олімпіадах з інших предметів!

Переглядів: 151 | Матеріал додано: 11.11.2014

Переглядів: 112 | Матеріал додано: 09.11.2014

7 листопада учні та вчителі нашої школи взяли участь у міському суботнику та виконали чималу роботу з упорядкування шкільного подвір'я та прилеглих до школи територій, зокрема, і на вулиці Приморській. Тож завдяки дружній завзятій праці наше місто стало трохи чистішим.

Переглядів: 146 | Матеріал додано: 08.11.2014

3 листопада в школі відбувся круглий стіл "Як просувається процес адаптації учнів 5-х класів щодо навчання в основній школі".
Метою заходу було формування у педагогів відповідної мотивації для надання допомоги учням 5-х класів у їх адаптації до навчання у основній ланці школи.
Виступи директора школи Спашиби О.П., класних керівників 5-А та 5-Б класів Романцової Ю.В. та Клімчук А.Л., вчителів початкових класів Пудич В.В. та Дерземанової Н.П., які навчали цих дітей протягом 1-4 класів, медичної сестри Рітченко О.П., практичного психолога Кузьміної І.В., проведені тренінги для педагогів школи допомогли в усвідомленні труднощів, що виникають у учнів 5-х класів у процесі адаптації, сприяли ознайомленню з заходами профілактики дезадаптації, та пробудили бажання учителів надавати допомогу п'ятикласникам в адаптації до навчання в основній школі.

Переглядів: 160 | Матеріал додано: 04.11.2014

Згідно з планом роботи школи з 20.10. по 28.10.2014 р. проходив тиждень фізичної культури. План тижня був завчасно розроблений вчителями фізичного виховання школи.
Під час проведення тижня робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, покращення здоров'я, набуття необхідних знань в галузі фізичної культури і спорту, залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.

Пудич В.В.
Керівник м/о вчителів фізичної культури
Кірєєв О.С.
Переглядів: 235 | Матеріал додано: 30.10.2014

28 жовтня виповнюється 70 років з дня звільнення України від німецько-фашистських загарбників. Саме у цей день в 1944 році радянські війська, визволяючи українську землю, вийшли на нинішній кордон України. 70 років тому було покладено край поневоленню території України нацистами і звірствам, які вони чинили.

Тож сьогодні ми разом з усією Україною славимо ветеранів Великої Вітчизняної війни, вшановуємо пам'ять мільйонів полеглих за звільнення української землі та сподіваємось, що невдовзі і російських загарбників, які зараз руйнують українські міста і села та вбивають мирних жителів на Донбасі, і їх кремлівських ідеологів спіткає та ж доля, що і їх попередників - фашистів нацистської Німеччини.

СЛАВА ВОЇНАМ-ВИЗВОЛИТЕЛЯМ!

СЛАВА