Неділя, 19.08.2018, 15:53

В юності ми навчаємось, в зрілості розуміємо
(Марі фон Ебнер-Ешенбах)
«  Серпень 2018  »

Перейти в LCLOUD

Головна » Архів новин
« 1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 53 54 »
24 лютого 2014 року в школі відбувся захід, присвячений Дню рідної мови, який підготували учні 6-Б, 9-А та 10 класів під керівництвом учителів української мови та літератури Клімчук Алли Лаврентіївни та Сокур Любові Миколаївни.
Захід пройшов в урочистій атмосфері любові й пошани до рідного слова. Родзинкою свята стала презентація українських письменників, ювілеї яких було відзначено у 2013 році. Їх творчість була проілюстрована віршами й уривками з творів цих митців.
Глядачі з захопленням переглянули відеоролик до пісні М.Кондратюка "Україно, моя любов". Зачарували глядачів і пісні про українську мову та рідний край.
Досить вдалими були хореографічні композиції, представлені учнями 6-Б класу та десятикласниці Аліни Черкасової.
Учні 9-А класу надзвичайно артистично інсценізували уривки з творів І.Нечуя-Левицького та Г.Квітки-Основ'яненка.
Наприкінці свята лунало слово про Кобзаря, а виконана усіма учасниками дійства заключна пісня об'єднала усіх у залі відчуттям гордості за рідну мову й Україну.

Переглядів: 209 | Матеріал додано: 23.02.2014

Культурологічний проект, підготовлений учителями іноземних мов та учнями ЗШ №10.
Мета: популяризація вивчення англійської мови, як засобу міжнародного та міжнаціонального спілкування, виховання всебічно обізнаної, толерантної особистості.

Переглядів: 228 | Матеріал додано: 20.02.2014

Вітаємо учителя української мови та літератури Людмилу Петрівну Сокуренко з зайнятим ІІІ місцем її учениці Зімко Олександри в ІІІ (обласному) етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, а також з нагородженням її Почесною грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та Подячним дипломом Союзу українок Австралії.

Л.П.Сокуренко зі своєю ученицею

Переглядів: 191 | Матеріал додано: 19.02.2014

Вітаємо ученицю 9-Б класу Зімко Олександру з зайнятим ІІ місцем в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Вітаємо учителя англійської мови Кохно Віту Вікторівну з перемогою її учениці та дякуємо за плекання творчого потенціалу учнів.

Переглядів: 179 | Матеріал додано: 17.02.2014

Вітаємо Зімко Олександру, ученицю 9-Б класу, з зайнятим ІІ місцем на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з хімії.

Вітаємо учителя хімії Слюсар Людмилу Миколаївну з перемогою її учениці та дякуємо за грунтовну та якісну роботу з обдарованими учнями.

Переглядів: 207 | Матеріал додано: 14.02.2014

За традицією щороку в першу п'ятницю лютого у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 відбувається вечір зустрічі з випускниками.
Цьогоріч 7 лютого до школи теж прибули випускники різних років, старшокласники та вчителі. Усі зібрались у святковій актовій залі. Увагу гостей привернули стіннівки, присвячені кожному випуску школи від 1973 по 2013 рік.
Ведучими на святі були випускники школи Кохно В.В. та Литвиненко О.С., які тепер уже працюють учителями ЗШ №10.
І от пролунали заклично фанфари і свято розпочалось.

Переглядів: 251 | Матеріал додано: 11.02.2014

Пропонуємо переглянути презентацію з досвіду роботи вчителя фізики та астрономії, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, старшого вчителя Герасименко Інни Василівни

Переглядів: 263 | Матеріал додано: 11.02.2014

Чергове засідання міського клубу творчого вчителя відбулось 10.02.2014 р. на базі нашої школи.
В ході цього засідання для усіх присутніх майстер-клас провела вчитель світової літератури та російської мови, вчитель вищої категорії, старший вчитель Ольга Миколаївна Кранкус.

З інформацією про проведений захід можна також ознайомитися на сайті міського управління освіти.

Переглядів: 183 | Матеріал додано: 11.02.2014

10.02.2014 р. на запрошення зав.шкільною бібліотекою Тодорової С.М. до учнів школи завітав поет-земляк, член міського літературного об'єднання "Літо" Віктор Сурженко. В ході зустрічі відбувся захоплюючий діалог між учнями і поетом, на якій ішлося про віхи життя, джерела натхнення поета, звучало щире поетичне слово. Захоплення у школярів викликали вірші про кохання, що віддзеркалювали почуття самого автора.
Учні залишились щиро вдячними за хвилини зустрічі з прекрасним.

Переглядів: 167 | Матеріал додано: 10.02.2014

03.02.2014 р. шкільним методичним об'єднанням учителів суспільно-природничих дисциплін проведено методичну оперативну нараду "Створення ситуацій успіху - шлях до формування життєвих компетентностей учнів"

Переглядів: 187 | Матеріал додано: 04.02.2014