Четвер, 15.11.2018, 11:13

Первісний ключ ─ в людині. А людину сковують умови. Але умови для себе, зрештою, витворює вона сама ─ на свій зріст. Мусимо рости і духовним зростанням, моральним авторитетом здобувати престиж і відстоювати своє місце під сонцем.
(Євген Сверстюк)
«  Листопад 2018  »

Головна » Архів новин
« 1 2 ... 48 49 50 51 52 ... 54 55 »

Вітаємо ученицю 9-Б класу Зімко Олександру з зайнятим ІІ місцем в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Вітаємо учителя англійської мови Кохно Віту Вікторівну з перемогою її учениці та дякуємо за плекання творчого потенціалу учнів.

Переглядів: 228 | Матеріал додано: 17.02.2014

Вітаємо Зімко Олександру, ученицю 9-Б класу, з зайнятим ІІ місцем на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з хімії.

Вітаємо учителя хімії Слюсар Людмилу Миколаївну з перемогою її учениці та дякуємо за грунтовну та якісну роботу з обдарованими учнями.

Переглядів: 219 | Матеріал додано: 14.02.2014

За традицією щороку в першу п'ятницю лютого у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 відбувається вечір зустрічі з випускниками.
Цьогоріч 7 лютого до школи теж прибули випускники різних років, старшокласники та вчителі. Усі зібрались у святковій актовій залі. Увагу гостей привернули стіннівки, присвячені кожному випуску школи від 1973 по 2013 рік.
Ведучими на святі були випускники школи Кохно В.В. та Литвиненко О.С., які тепер уже працюють учителями ЗШ №10.
І от пролунали заклично фанфари і свято розпочалось.

Переглядів: 262 | Матеріал додано: 11.02.2014

Пропонуємо переглянути презентацію з досвіду роботи вчителя фізики та астрономії, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, старшого вчителя Герасименко Інни Василівни

Переглядів: 274 | Матеріал додано: 11.02.2014

Чергове засідання міського клубу творчого вчителя відбулось 10.02.2014 р. на базі нашої школи.
В ході цього засідання для усіх присутніх майстер-клас провела вчитель світової літератури та російської мови, вчитель вищої категорії, старший вчитель Ольга Миколаївна Кранкус.

З інформацією про проведений захід можна також ознайомитися на сайті міського управління освіти.

Переглядів: 193 | Матеріал додано: 11.02.2014

10.02.2014 р. на запрошення зав.шкільною бібліотекою Тодорової С.М. до учнів школи завітав поет-земляк, член міського літературного об'єднання "Літо" Віктор Сурженко. В ході зустрічі відбувся захоплюючий діалог між учнями і поетом, на якій ішлося про віхи життя, джерела натхнення поета, звучало щире поетичне слово. Захоплення у школярів викликали вірші про кохання, що віддзеркалювали почуття самого автора.
Учні залишились щиро вдячними за хвилини зустрічі з прекрасним.

Переглядів: 181 | Матеріал додано: 10.02.2014

03.02.2014 р. шкільним методичним об'єднанням учителів суспільно-природничих дисциплін проведено методичну оперативну нараду "Створення ситуацій успіху - шлях до формування життєвих компетентностей учнів"

Переглядів: 205 | Матеріал додано: 04.02.2014

"Зимовий вітер різав холодом молоді обличчя, з яких вогнем променіла відвага зробити цей чин. Кулі свистіли та рвали тіла, побратими падали, обнімаючи землю навік, та ми стояли у кривавій борні, ніхто не зламав своєї віри! Кров і вогонь з'єднались в серцях молодих!"

28 січня 2014 року вшанували подвиг українських юнаків під Крутами і учні ЗШ №10. Захід пам'яті героїв Крут підготували вчителі української мови Гайдук І.В. та Сокуренко Л.П.

Подвиг українських юнаків, що своєю кров'ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної доблесті та честі.

Переглядів: 209 | Матеріал додано: 30.01.2014

Аж наприкінці свого другого місяця зима, нарешті, повноправно вступила в свої права. На вулиці лежить сніг, а температура опустилась нижче -20°С.
За такої температури досить серйозною є небезпека переохолодження і обмороження.
Спеціалісти створили певний перелік порад, дотримуючись яких можна запобігти обмороженню.

Переглядів: 197 | Матеріал додано: 29.01.2014

На нашому сайті вже йшлося про участь учнів ЗШ №10 у конкурсі читців, присвяченому 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка. 25.01.2014 р. в обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.Чижевського (м.Кіровоград) пройшов ІІІ заключний тур обласного конкурсу на краще читання творів Тараса Шевченка "До вершин Шевченкового слова", присвячений 200-річчю з дня народження Кобзаря. В цьому конкурсі м.Світловодськ представляла учениця 9-Б класу нашої школи Ольга Норец, яку підготувала до виступу вчитель української мови Л.П.Сокуренко та супроводжувала на конкурс завідуюча шкільною бібліотекою С.М.Тодорова.
Конкурсанти, а їх було 25 - представники усіх районів області, змагалися у трьох конкурсних етапах: "Вірш Т.Г.Шевченка", "Патріотичний вірш" та "Вірш місцевого поета".
Авторитетне журі, до складу якого входили відомі поети Кіровоградщини, представники облдержадміністрації, працівники обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.Чижевського виявили кращих виконавців літературної спадщини Т.Г.Шевченка, творів сучасних авторів та авторських поезій.
За підсумками конкурсу наша Оля здобула Диплом лауреата конкурсу.
Переглядів: 192 | Матеріал додано: 28.01.2014