Вівторок, 16.10.2018, 16:46

Постав над тобою хоч сто вчителів ─ вони будуть безсилі, якщо ти сам не зможеш примусити себе й вимагати від себе.
«  Жовтень 2018  »

Головна » Архів новин
« 1 2 ... 50 51 52 53 54 »
17 жовтня 2013 р. учні 9-А та 9-Б класів набули нового статусу: цього дня відбулося їх посвячення в старшокласники.
З привітальними словами перед учнями та їх батьками виступили директор школи Спашиба О.П., мер школи одинадцятикласниця Наталія Величко, батьки учнів. Завдяки зусиллям класних керівників 9-А класу Ковальової С.Б. та 9-Б класу Сокуренко Л.П. дев'ятикласники творчо презентували свої класи, представили таланти й здібності кожного з однокласників. Для майбутніх старшокласників були підготовані різноманітні випробування - (інтелектуальні, жартівливі, творчі), які вони з честю пройшли.
То ж вітаємо наших старшокласників і бажаємо їм успіхів у навчанні та самореалізації.

9-А клас

9-Б клас

Переглядів: 177 | Матеріал додано: 18.10.2013

З давніх-давен філософи висловлювали думку про те, що людина вчиняє погано тому, що не володіє знаннями. Молоді люди часто припускаються помилок в своїй поведінці, тому, що не знають як правильно  поводитись в тій чи іншій ситуації. Знання і культура відіграють в цьому випадку не останню роль.
В становленні громадянина важливе місце займає правове виховання, виховання у дітей і молоді поваги до Конституції, законів України, національної символіки, глибокого усвідомлення взаємозв’язку між правами та обов’язками, відповідальністю.
Правова освіта і виховання молоді мають державне значення, а тому вони повинні реалізувати не лише освітню функцію, але й обов’язково мати практично-виховну спрямованість. На виконання Національної програми правової освіти населення, затвердженої Указом Президента України від 18.10.2001 р. №992 та доручення Міністерства юстиції України від 16.09.2013 р. за №10.3-32/599 щодо проведення Всеукраїнського тижня правових знань, приуроченого до Дня юриста, з метою створення належних умов для набуття широкими верствами населення правових знань та навичок у їх застосуванні, підвищення правової культури громадян в рамках затверджених заходів, протягом 08-09.10.2013 р. начальником відділу організаційно-правового забезпечення Світловодського міськрайонного управління юстиції Ганною Горобець в ЗШ №10 проведено уроки права  для учнів 9-А класу «Кримінальне право для молоді» та учнів 4-А класу – «Права дитини в України – сучасний стан». В ході проведення уроків права були висвітлені питання знань неповнолітніми законів, Конвенції ООН про права дитини, норм поведінки, своїх обов’язків, усвідомлення відповідальності за спричинену шкоду, вироблення у них правової свідомості, зобов’язання поводитись у певних рамках, утримуватись від порушень правил поведінки.
Підвищення рівня правових знань у школярів, їх правосвідомість та правова культура можлива лише за умови освітнього правового виховання. Адже розуміння основ кримінального, адміністративного, цивільного, трудового та інших галузей права важливо для кожного громадянина незалежно від віку.
Фотографії з заходів можна переглянути нижче.
Переглядів: 166 | Матеріал додано: 13.10.2013

Переглядів: 213 | Матеріал додано: 03.10.2013

З нагоди 95-ї річниці з дня народження видатного українського педагога і письменника В.О.Сухомлинського в школі відбулася низка заходів. Це і відкриті уроки, і лінійки, і виставки, якими були охоплені усі учні школи. В числі цих заходів були проведені Свято книги та літературне свято "Життя і творчість В.О.Сухомлинського", учасниками яких стали учні 3-4-х класів.

Переглядів: 156 | Матеріал додано: 01.10.2013

27.09.2013 р. бібліотекарем школи Тодоровою С.М. була проведена зустріч з місцевою поетесою, членом міського літературного об'єднання "Літо" Наталією Миколаївною Майстренко. Однак цього разу гостя виступала не тільки як поетеса, яка, до речі, презентувала нові збірки своїх творів, а ще й як талановита майстриня. Для учнів школи був проведений майстер-клас з виготовлення іграшок в техніці пап'є-маше. Тож, випробувати свої сили могли усі присутні. Що з цього вийшло - можна переглянути на світлинах.
Переглядів: 196 | Матеріал додано: 30.09.2013

Випускниця нашої школи (1983 р.) Наталія Сіра у складі міжнародної команди любителів і професіоналів холодового плавання взяла участь у надзвичайному заході - Міжконтинентальному естафетному запливі через Берингову затоку "Чукотка-Аляска-2013".
Подробиці можна прочитати на сайті svetlovodsk.com.ua

Переглядів: 204 | Матеріал додано: 28.09.2013

13 вересня 2013 р. в школі відбулося спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
В програмі заходу були проведені святкова лінійка, легкоатлетичний забіг та різноманітні змагання для учнів усіх вікових категорій - "Веселі старти", турніри з футболу, волейболу, баскетболу, проходження смуги перешкод та інші.
Під час лінійки були представлені й відзначені кращі спортсмени школи, з напутніми словами та побажаннями займатися спортом і дбати про своє здоров'я виступили директор школи Спашиба О.П. та гості свята - тренер з велоспорту А.Пустовіт, засновник організації силових видів спорту "Гром" Є.Рахімбердієв, інспектор ДАІ Ю.Ліненко.
Переглядів: 310 | Матеріал додано: 17.09.2013

З 09 по 13.09.2013 р. в школі  проходив Тиждень знань Правил дорожнього руху «Дорожня грамота!».

В рамках Тижня з метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, актуалізації знань Правил дорожнього руху, виховання у дітей поваги до працівників ДАІ були проведені заходи, переглянути інформацію про які ви можете в пропонованій презентації.

... Показати більше »

Переглядів: 200 | Матеріал додано: 13.09.2013

02.09.2013 р. відбувся Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок, організований з нагоди 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря. Пропонуємо переглянути запис трансляції Першого національного.

Переглядів: 122 | Матеріал додано: 02.09.2013

Переглядів: 123 | Матеріал додано: 31.08.2013