Вівторок, 31.03.2020, 09:56

Батьківщину люблять не за те, що вона велика, а за те, що вона своя.
(О.Гончар)
«  Жовтень 2019  »

Головна » 2019 » Жовтень » 29 » Адаптація п'ятикласників - турбота педагогічного колективу
Адаптація п'ятикласників - турбота педагогічного колективу
28.10.2019 року в школі відбувся круглий стіл «Дорога у 5 клас: особливості, труднощі, проблеми у наступності».
Головна мета круглого столу - об'єднання педагогічного колективу для підвищення ефективності його роботи, використання передового досвіду, психолого-педагогічних досягнень практичної і психологічної науки у діяльності вчителів початкових класів, вчителів-предметників, класних керівників, вироблення системи спільних поглядів на використання принципу наступності у навчально-виховному процесі, вирішення проблеми збереження здоров'я та емоційного благополуччя учнів, вчителів та батьків.
Практичний психолог Кривобок О.М. розповіла про психологічні особливості адаптаційного періоду, результати особистісно коригуючої роботи з п'ятикласниками на перехідному етапі; результати тестування та анкетування учнів; результати проведеної діагностики.
Класнi керівники 5-х класiв Клiмчук А.Л., Донченко В.П. наголосили на основних завданнях в роботі з учнями, ознайомила з психолого-педагогічною характеристикою класу.
Обмiн досвiдом мiж вчителями пройшов активно, емоцiйно, плiдно та результативно.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 143 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0