Вівторок, 16.10.2018, 23:07

Первісний ключ ─ в людині. А людину сковують умови. Але умови для себе, зрештою, витворює вона сама ─ на свій зріст. Мусимо рости і духовним зростанням, моральним авторитетом здобувати престиж і відстоювати своє місце під сонцем.
(Євген Сверстюк)
«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 9 » Адаптація учнів 5-х класів
Адаптація учнів 5-х класів
8 жовтня 2018 року відбувся психолого-педагогічний консиліум  щодо адаптації учнів 5-х класів. Психолог школи Кривобок Олена Миколаївна ознайомила присутніх з характеристикою молодшого підліткового віку та з результатами дослідження перебігу адаптаційного процесу в 5 класах та закликала враховувати індивідуальні та психологічні особливості 10-11-річних школярів. Класні керівники акцентували увагу на особливостях класних колективів. Заступник директора Пудич Вікторія Вікторівна розповіла про ознаки успішної адаптації та про найоптимальніші варіанти реагування на прояви дезадаптації. Відгуки вчителів, які працюють з даною категорією дітей,  дозволяють стверджувати, що 5-ті класи – це сформовані колективи зі своїми традиціями і особливостями. Учні володіють необхідною сумою знань, умінь і навичок для успішної адаптації в середній ланці школи. Більшість з них працездатні, активні на уроках та емоційно чуйні. Директор школи Спашиба Оксана Петрівна підсумувала всі виступи та зазначила, що успішній адаптації учнів 5-х класів до навчання в основній школі сприятиме цілеспрямована координація дій учителів, їхній професіоналізм і досвідченість.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 43 | Додав: viktoriyapudich | Рейтинг: 0.0/0