Вівторок, 16.10.2018, 16:46

Найважливіше і найважче для людини – завжди, за будь-яких обставин залишатися людиною
«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 29 » Акція "Великодній кошик воїнам АТО"
Акція "Великодній кошик воїнам АТО"
Незабаром кожна українська сім'я почне готуватися до Великодня. Великдень - свято особливо шановане та величне. У ці дні ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій. Кожен воїн має відчути свято Великодня, наше тепло та любов. Учителі, учні, батьки нашої школи долучилися до акції "Великодній кошик воїнам АТО". Мета акції: зібрати нашим бійцям, які захищають незалежність та територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної операції, подарунки до Великодніх свят, донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього. Байдужих не було: зібрали кошики від кожного класу. Чимало дітей принесли Великодні подарунки від себе особисто. Найактивнішими, щедрими були учні 3-Б (кл. керівник Ігнатова Г.В.), 3-А (кл. керівник Станкевич Л.В.), 8-Б (кл. керівник Клімчук А.Л.) класів. Свої побажання діти висловили у вітальних листівках та малюнках. Педагогічний та учнівський колектив бажає бійцям швидкого повернення додому, здоров'я, та перемоги! Миру, злагоди неньці Україні!

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 89 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 5.0/1