Вівторок, 24.04.2018, 20:27

Дійсне кохання народжується тільки у серці, яке пережило турботи про долю іншої людини.
«  Квітень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » Бережи себе!
1 2 3 4 5 »
У відповідності до плану підготовки школи з цивільного захисту 12 квітня 2018 р. проведено День цивільного захисту. План проведення Дня ЦЗ передбачав:
  • огляд сил і засобів ЦЗ;
  • тренування невоєнізованих формувань ЦЗ;
  • проведення уроку ЦЗ;
  • дії формувань ЦЗ за сигналом тривоги «Пожежна тривога».
Напередодні і в День ЦЗ були проведені інструктаж та практичні заняття з формуваннями ЦЗ, що дало можливість скоординувати дії підрозділів і провести термінову евакуацію відповідно до визначених нормативів. Відповідно до плану дня ЦЗ були проведені такі заходи: єдиний урок за програмою ЦЗ, медичний десант «Надання долікарської допомоги», гра «Наказано вижити!», зустріч та відпрацювання практичних дій з представниками протипожежної служби та евакуація учасників навчально-виховного процесу.
Проведені заходи виявили високий рівень відповідальності посадових осіб ПО з організації занять, достатній рівень підготовки особового складу невоєнізованих формувань ЦЗ до дій в умовах надзвичайної ситуації, чіткі дії педагогічних працівників з організованої евакуації учнів.

Переглядів: 42 | Матеріал додано: 16.04.2018

До уваги учнів!

З метою попередження нещасних випадків, травматизму в побуті та на дорогах, дирекція школи та класні керівники звертають вашу увагу на необхідність обов'язкового  дотримання правил безпечної поведінки під час весняних канікул:

1. Будьте обережні та дотримуйтесь усіх правил техніки безпеки при користуванні газом та побутовими електроприладами; не допускайте гри з вогнем; не влаштовуйте ігри на будівельних майданчиках.
  2. Щоб уникнути смертельних електротравм, категорично забороняється: наближатись до обірваних проводів ближче 8 м; залазити на опори повітряних ліній електропередач, намагатись зняти електропровід; відчиняти двері та проникати в трансформаторні підстанції.
  3. Обов'язково пам'ятайте про те, що при відсутності дорослих вдома не можна відкривати двері незнайомим особам.
  4. Будьте особливо уважні біля водоймищ. Знайте: з водою не жартують!
  5. Завжди пам'ятайте про заходи безпеки на льоду під час танення криги на річці. Не виходьте на лід і не грайтесь поблизу водойм.
  6. Не забувайте про небезпеку, яка чатує на вас при необережному поводженні з собаками та іншими тваринами.
  7. Пам'ятайте: вогнепальна зброя - не забавка. Користуватися дітям мисливськими рушницями, випробовувати вибухові пакети, влаштовувати ігри з вибухонебезпечними предметами та речовинами - заборонено. Не беріть в руки вибухонебезпечні предмети, а у випадку їх виявлення – терміново повідомте  дорослих.
  8. Виходячи на вулицю, не забувайте про Правила дорожнього руху (особливо це стосуються тих, хто користується роликами, велосипедом чи мопедом). Дотримуйтесь правил поведінки у громадському транспорті.
  9. Не перебувайте на вулиці без нагляду дорослих у вечірні години.
  10. Слідкуйте за гігієнічними вимогами щодо харчування, споживайте тільки якісну їжу.
  11. Будьте безпечними при користуванні медикаментами. Без призначення лікаря їх споживати не варто.
  12. Перебуваючи на відпочинку в лісі або парковій зоні, пам'ятайте про правила безпечної поведінки. Дотримуйтесь відповідних правил поведінки в громадських місцях.
  13. Своєю поведінкою не створюйте криміногенної ситуації (бійки, крадіжки, брутальна поведінка).
  14. Для прогулянки вдягайтеся зручно і тепло, щоб не застудитися.
Будемо щиро раді зустрічі з вами на початку ІV чверті - 10 квітня.

Переглядів: 20 | Матеріал додано: 31.03.2018

З 19 по 23 лютого в нашій школі був проведений Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему "Найбільше багатство - здоров'я!" На тему Тижня в кожному класі був оформлений куточок здоров'я, в якому були розміщені поради, вірші, правила, малюнки, плакати; оформлені інформаційні стенди. Класні керівники в кожному класі провели різноманітні заходи, вчителі залучили учнів до шкільних масових заходів. Педагогічними працівниками школи була проведена відповідна робота з батьками учнів.
За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), здоров'я - це стан фізичного, духовного, та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб. Здоров'я - найцінніше, що ми маємо. Його треба загартовувати та зберігати. Міцний імунітет - є запорукою здоров'я. Підвищуючи його, можна вдвічі скоротити число простудних та інфекційних захворювань. Важливе значення у підтримці здоров'я має спосіб життя, формування якого залежить від нас самих, наших переконань і світогляду. Тому одне із основних  завдань нашої школи - виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Отже, багато чого залежить від нас самих, від наших прагнень змінити світ на краще, а для цього кожному слід почати з себе.
Переглядів: 53 | Матеріал додано: 28.02.2018