П'ятниця, 15.12.2017, 10:07

У тебе будуть діти, ти будеш стурбований тим, щоб вони стали справжніми людьми; так знай же, що найголовніше в творінні людини – це виховання здатності дорожити людським життям як найдорожчим, безцінним багатством
«  Грудень 2017  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів
11.11.2017
ЗНО-2018: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ
09.11.2017
Якими будуть тести ЗНО у 2018 році

Усі матеріали розділу

Головна » Бережи себе!
1 2 3 4 5 »

З 13 по 17 листопада у школі був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина - це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами наших міст і сіл, а водіїв автотранспорту позбавити багатьох неприємностей.
Переглядів: 37 | Матеріал додано: 20.11.2017

Переглядів: 39 | Матеріал додано: 01.06.2017

10.04.2017 року в ЗШ І-ІІІ ступенів №10 пройшло навчання з цивільного захисту. Навчання проводив Фомін Михайло Юрійович ─ завідувач Світловодських курсів ІІІ категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області. Він нагадав план дій за сигналом оповіщення «Надзвичайна ситуація». Педагогічні працівники школи переглянули фільм «Безпека! Врятуйте життя, але не ціною власного!»

Переглядів: 44 | Матеріал додано: 10.04.2017

23 березня на базі ЗШ №2 відбувся ІІ етап фестивалю Дружин юних пожежників. Нашу школу представляла команда "Спалах" у складі: Майстренко Юлія 9-А, Чорновол Вікторія 9-А, Скідан Ірина 9-А, Цимбалюк Аліна 9-Б, Кривонос Ігор 9-А, Кущ Олександр 10-й клас. Команда відзначилася яскравим виступом, який супроводжувався змістовною презентацією. Дружина "Спалах" ─ справжні пропагандисти правил безпеки життєдіяльності.

Переглядів: 64 | Матеріал додано: 24.03.2017

14 березня 2017 року відбулася зустріч учнів 4-их класів з інспектором Світловодського РЕС Нагаєвим Юрієм Вікторовичем. Діти повторили правила  техніки безпеки з електроприладами у побуті, переглянули навчально-пізнавальний журнал для школярів «Веселі уроки» з розділів «Електробезпека для дітей», «Електрика навколо нас», «Застережні знаки і плакати», навчальний фільм «Це смертельно небезпечно!». Учні активно відповідали на питання інспектора, розглядали запропоновані буклети та посібники з електробезпеки  для малюків.

Переглядів: 76 | Матеріал додано: 14.03.2017

Вітаємо новий випуск "Дитячої кухні", який підготували учениці 5-А класу Поліна Клименко та Дар'я Мостова.

Переглядів: 72 | Матеріал додано: 21.02.2017

9 лютого в нашій школі було започатковано проект здорового харчування "Дитяча кухня". Перший його випуск присвячений,  для багатьох улюбленим,  яблукам. Підготувала його учениця 7-Б класу Анна Туманова. В своєму відео вона розповіла про користь цього чудового фрукта а також поділилася бабусиним рецептом приготування печених яблук в карамелі.
Допомогла  Ані у підготовці данного випуску заступник директора з виховної роботи Віннікова Т.М.
В своєму відео Аня передає естафету "Дитячої кухні" учням 5-А класу. З нетерпінням чекаємо нових відео.

Переглядів: 91 | Матеріал додано: 13.02.2017

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності "Зроби свій вибір на користь здоров'я" відбувся виступ лекторської групи "Ми ─ за здоровий спосіб життя" на тему "Домедична допомога при обмороженнях”. На цих заняттях учням допомогла шкільна медична сестра Рітченко О.П. Слухачі ознайомились з порадами про те, як не отримати обмороження, та взяли часть у практичних заняттях з надання долікарської допомоги.

Переглядів: 79 | Матеріал додано: 10.02.2017

9 лютого 2017 року в нашій школі в рамках Тижня безпеки життєдіяльності на тему «Зроби свій вибір на користь здоров'я» відбулися змагання між 1-А та 1-Б класами. Змагання підготувала та провела вчитель фізкультури Лістунова Н.В.

Переглядів: 66 | Матеріал додано: 10.02.2017

Підтримуючи світові тенденції, наша школа завжди йде в ногу з часом. Ось і тепер в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності «Зроби свій вибір на користь здоров’я» учні 2-Б класу разом із своїм вчителем Ігнатовою Галиною Володимирівною започаткували цікавий ланцюжок здоров’я флешмоб «Health Challenge». Ця подія, сподіваємось, надихне багатьох дітей та дорослих до здорового способу життя. Приєднуйтесь! Робіть, як ми! Робіть краще за нас!

Переглядів: 137 | Матеріал додано: 07.02.2017