Вівторок, 31.03.2020, 16:12

По-справжньому добра, людяна людина вміє глибоко ненавидіти – ненавидіти зло, ненавидіти наших ворогів – паліїв війни
(В.О.Сухомлиинський)
«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 29 » БЕЗПЕЧНИХ СВЯТ!
БЕЗПЕЧНИХ СВЯТ!

У зв'язку з проведенням святкових днів 1, 2, 9 травня 2014 року, відповідно до листа Управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації від 28.04.2014 р. №01-12/280/1-35 та з метою запобігання виникненню соціальної напруги у суспільстві та уникнення ситуацій, які могли б загрожувати життю та здоров'ю дітей звертаємось до батьків та учнів 1-11 класів.

Шановні батьки!

Нагадуємо вам, що відповідно до статті 59 Закону України "Про освіту”, статті 12 Закону України "Про охорону дитинства” ви несете відповідальність за здоров'я і життя дітей під час проведення суспільно-політичних заходів у святкові дні 1, 2, 9 травня 2014 року.
Звертаємо увагу на те, що дітям забороняється перебувати поза межами свого житлового помешкання в осінньо-зимово-весняний період після 21:00 та відвідувати будь-які розважальні заклади після вказаного часу без супроводу батьків.
Також наголошуємо на необхідності суворого контролю за дотриманням вашими дітьми Правил дорожнього руху. Дітям до 14 років заборонено самостійно виїжджати на дорогу з твердим покриттям на велосипедах. Їзда на мопедах, скутерах, мотоциклах дозволяється з 16 років за наявності водійських прав. Керування іншими транспортними засобами дозволяється з 18 років за наявності водійських прав.
Без супроводу і контролю батьків неповнолітнім дітям забороняється купатися у водоймах, заходити і обстежувати територію нежитлових приватних помешкань і будинків, проводити колективні походи і ночівлі на природі.

Шановні батьки! Просимо вас виділити час для відвертої розмови з дітьми про їх безпеку. Пам'ятайте, ці хвилини спілкування іноді вимірюються ціною життя.

Любі діти! Закликаємо вас до обачності та обережності. Дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності і не ризикуйте своїм життям та здоров'ям. Нехай травневі свята принесуть вам лише приємні враження і запам'ятаються багатим та змістовним проведенням дозвілля.

Бережіть себе і будьте здоровими!

Адміністрація та педколектив школи

Категорія: Бережи себе! | Переглядів: 301 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0