Середа, 08.04.2020, 23:11

Немає якоїсь "спеціальної науки кохання", - пам'ятайте це, - є наука людяності; хто оволодів її азбукою, той готовий до благородних духовно-психологічних і морально-етичних стосунків. Кохання – це найсуворіший екзамен людяності.
(В.О.Сухомлинський
«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 22 » Безпека дитини - головний пріоритет в роботі школи
Безпека дитини - головний пріоритет в роботі школи

21 квітня на базі ЗШ №10 відбувся семінар директорів шкіл міста. Тема семінару: "Формування управлінської системи, спрямованої на здійснення діагностики, аналізу, організації, контролю, регулювання, корекції роботи з безпеки життєдіяльності в закладі освіти".
Мета заходу: ознайомити учасників семінару з системою роботи закладу з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Учасників семінару зустрічали та направляли до місця проведення заняття члени шкільного загону юних інспекторів руху.

Семінар розпочався хімічним дослідом "Щасливе дитинство та безконтрольність", який провела заступник директора з навчально-виховної роботи Слюсар Л.М.

Теоретичний блок семінару містив такі питання:
  • Система роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у ЗШ №10 (доповідь директора школи Спашиби О.П.)

• Безпека життєдіяльності у навчально-виховному процесі (виступ заступника директора з навчально-виховної роботи Пудич В.В.)
  • Попередження дитячого травматизму (виступ заступника директора з виховної роботи Віннікової Т.М.)
  • Презентація системи роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності на шкільному сайті (виступ вчителя інформатики Литвиненка О.С.)
Теоретичні питання супроводжувались презентаціями та відеороликами "Тиждень основ здоров'я у школі", "Організація дозвілля учнів на перерві" та "Тренування з евакуації".

Практичний блок надав можливість переглянути:
  • фрагмент спільного уроку-консультації з предметів "Основи здоров'я" та "Захист Вітчизни" за темою "Сам собі лікар. Надання першої долікарської допомоги" (вчителі Пудич В.В., Кранкус О.М.)

• фрагмент уроку з предмету "Основи здоров'я" з використанням елементів мнемотехнології за темою "Електроприлади. Правила користування електроприладами" (вчитель Шумейко Ю.М.)

• захист учнівського проекту "Безпечне життя в небезпечному світі" (вчитель Пудич В.В.)

• майстер-клас "Безпечне дозвілля. Креативність" (вчитель Станкевич Л.В.)
Приємною несподіванкою для всіх учасників семінару були ексклюзивна колекція вчителя Писарєвої О.В.

та відкриття арт-студії "Безпечне натхнення", де були представлені творчі роботи вчителів школи Станкевич Л.В., Кохно В.В., Кірєєва О.С., Неклеси С.А., Гайдук І.В., Романцової Ю.В., Литвиненка О.С., Кузік О.А., Писарєвої О.В., Войтенка В.В., Миташоп Т.С.

Семінар закінчився вихідним тестуванням "Знайди помилки", яке було проведене класним керівником 7-Б класу Донченко В.П. Учасники семінару отримали сертифікати про присвоєння кваліфікації позаштатного інспектора з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Спашиба О.П.

Категорія: Бережи себе! | Переглядів: 385 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0