Четвер, 13.12.2018, 08:46

Одна з таємниць, як лишатись завжди молодим, - це завжди робити, те чого ти ще не вмієш, продовжуючи навчатись
(Рут Рейчл)
«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 24 » Бобер-2017. Підсумки
Бобер-2017. Підсумки

Рекордно швидко у цьому навчальному році організаторами Міжнародного конкурсу з інформатики та комп'ютерного мислення "Бобер" були перевірені роботи його учасників.

Так, минуло лише трохи більше місяця з дня проведення конкурсу, а ми уже знаємо, що переможцями конкурсу сезону 2017 року стали 24 учні нашої школи:

ВІДМІННИЙ результат:
Куницький Олександр (4-А кл.); Луцюк Кирило (7-Б кл.)

ДОБРИЙ результатГавриш Луїза, Стадник Артем (3-А кл.); Гайдадим Андрій, Гончарова Ілона, Ішутов Максим, Комлик Михайло, Омельченко Богдан (3-Б кл.); Єрьомін Назар, Кровицька Варвара, Роженко Богдан (4-А кл.); Вознесенська Марія, Головко Богдан, Жеглатий Олексій, Кукса Анна, Лобода Дмитро, Мататанов Максим (4-Б кл.); Чувило Ігор (5-Б кл.); Шкуріна Дарина (7-А кл.); Козодуб Данило (8-А кл.); Бацун Дмитро, Бережний Олексій (8-Б кл.); Кулик Катерина (10 кл.).

Переглянути свої результати та проаналізувати свої відповіді ви можете на цій сторінці (для доступу до результатів потрібно буде завантажити відповідний файл).

Отже, очікуємо на отримання сертифікатів і готуємося до наступного конкурсу!
До зустрічі в 2018 році!

Категорія: м/о вчителів фізико-математичних дисциплін | Переглядів: 142 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0