Вівторок, 16.10.2018, 16:46

Не йди легким шляхом. Іди найважчим! Подолання труднощів підносить людину. Той, кому нестерпно важко і хто подолав труднощі, зовсім по-іншому бачить світ і розуміє людей.
«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 31 » Чи знаєте ви Шевченка?
Чи знаєте ви Шевченка?
Цікаві нові форми у роботі з дітьми для опанування навчального матеріалу та повторення вивченого раніше використовуються вчителями школи.
Так, 26.03.2018 р. відбувся літературний квест для учнів 9 та 11 класів «Чи знаєте ви Шевченка?» Гра була розрахована на командну роботу, уміння творчо вирішувати поставлені перед учасниками задачі. Поєднав всіх у квесті, як ви здогадались, Т.Г.Шевченко, а саме: його поезії, малярські роботи, факти з його біографії. Три станції з різними видами завдань (тести, Google-форми, робота з ілюстраціями) довели, що учні мають відповідні знання, уміють працювати у новій команді (команди обирались шляхом жеребкування), відкриті для цікавих форм навчання.
Захід підготувала і провела вчитель української мови та літератури Сокуренко Л.П.

Категорія: м/о вчителів української мови | Переглядів: 74 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0