Четвер, 18.07.2019, 05:06

Без повторення немає глибини.
(Г.Ландау)
«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 2 » Чорнобиль - горе України, її незагоєна рана
Чорнобиль - горе України, її незагоєна рана

26 квітня 2019 р. минув 33 рік від того часу, коли страшна біда прийшла в Україну, накривши чорним смертельним крилом Поліське містечко Чорнобиль. Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров′я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Саме тому історія цього лиха та історія подолання його наслідків заслуговують на те, щоб знали та пам′ятали. З нагоди цієї сумної дати, 26 квітня, в актовій залі нашої школи відбувся урок памяті "Дзвони Чорнобиля", який підготувала класний керівник 6-А класу Сокуренко Леся Петрівна.Під час заходу учні переглянули відеофільм «Чорнобиль до і після. Припять». Ведучі розповіли про причини трагедії , про героїзм тих, хто загинув, приборкуючи ядерну стихію. Про те, як змінилося життя людей після трагедії. Проникливим був виступ дівчат, які засобами хореографії продемонстрували емоції, пережиті людьми. Учасники заходу – учні 6–7-их класів, усвідомили, що Чорнобильська трагедія – це страшна катастрофа в історії людства.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 42 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0