Вівторок, 31.03.2020, 16:01

Без явно посиленої працьовитості немає ні талантів, ні геніїв.
(Д.І.Менделєєв)
«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 1 » Цикл заходів, присвячених дню народження В.О.Сухомлинського
Цикл заходів, присвячених дню народження В.О.Сухомлинського
З 22.09 по 29.09.2014 р. у школі було проведено тематичний тиждень, присвячений 96-й річниці з  дня народження видатного українського педагога, вченого, письменника, гуманіста Василя Олександровича Сухомлинського.

Активну участь у заходах тижня взяли й учні початкової ланки.
Так, 22 вересня тиждень у початкових класах розпочався урочистою лінійкою "Людина починається з добра". На лінійці діти познайомились з життєвим шляхом нашого відомого земляка, з мудрими порадами великого Вчителя, актуальність яких не втрачається і в наш час.

23.09. відбулась виставка дитячих робіт на теми прочитаних казок В.О.Сухомлинського, а 24.09. школярі ці казки й оповідання ще й інсценізували. У героїв цих творів діти вчаться добра і людяності, мудрості і терпіння.

25-26 вересня у школі відбувався фестиваль "Українська паляниця", в якому найактивнішу участь взяли й учні 1-4 класів та їх батьки. Чого тільки не вміють пекти мами наших учнів: і духмяні короваї, і смачні булочки, інші вироби!

29 вересня - урочисте закриття тижня. На лінійці прозвучали кращі учнівські твори на тему "Людина починається з добра" та були вручені подяки класам за активну участь у заходах тижня.

Протягом тижня школярики дізналися багато нового про безсмертну спадщину великого Учителя. Його мудрі слова будуть нагадувати нам про те, що ж «Бути справжньою людиною — значить віддавати сили своєї душі в ім'я того, щоб люди навколо тебе були красивішими, духовно багатшими; щоб у кожній людині, з якою ти стикаєшся в житті, залишилося щось гарне від тебе, від праці твоєї душі!».

Категорія: м/о вчителів початкових класів | Переглядів: 317 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0