Четвер, 19.10.2017, 21:48

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 235
Розмовляти на рідній землі чужою мовою ─ все одно, що псом нявкати.
(П.Яцик)
«  Лютий 2014  »

Головна » 2014 » Лютий » 26 » Декада світової літератури
Декада світової літератури
З 10.02 по 21.02.2014 р. в школі проходила декада світової літератури та російської мови.
В ході декади відбулися конференція "Світова література і наш край", засідання літературної вітальні "Пока горит свеча", засідання поетичної літературної студії "Таланти нашої школи", калейдоскоп відкритих уроків вчителів світової літератури та російської мови Віннікової Т.М., Гаврилюк І.Б., Ковальової С.Б., Кранкус О.М., виставка ілюстрацій до творів світової літератури в 3D, веселий калейдоскоп гумористичних куплетів, виставка-конкурс кращих зошитів, конкурс емблем. Учні 6-9 класів мали нагоду насолодитися класичними музичними творами у виконанні своїх ровесників під час музичних перерв.
Так, переможцями в конкурсі композицій та малюнків в 3D стали учні Коруц Д., Возняк Д., Заікін М., Гожий Р., Сухомлин А. (7-А кл.), Бистрякова К., Воропаєва Ю. (7-Б кл.), Міщенко Є., Юсков Є., Рєзнік М. (6-А кл.), Кужильська Є.-М., Возна А. (6-Б кл.), Маляренко В. (9-А кл.), Гармаш Р., Правосудько В., Котляр В. (9-Б кл.), Маринич В. (10 кл.).
Зі своїми віршами виступили учениці 9-Б класу Зімко О. і Махненко С. Разом з учнями 6-х класів вони створили ще й замальовки "Прийшла весна".
В конкурсі емблем переможцями стали:
І місце - 6-А кл., 7-А кл.
ІІ місце - 5 кл., 9-А кл.
ІІІ місце - 11 кл., 6-Б кл.
Переможцями конкурсу презентацій до творів світової літератури стали Лоб Є., Рождественська Т. (10 кл.), Броніч Д., Мунтян Д. (9-А кл.), Осауленко В., Бєлих Д. (9-Б кл.), Туманова Л., Сокур К. (7-А кл.), Міщенко Є. (6-А кл.)
Незабутні враження у всіх учасників залишив веселий калейдоскоп гумористичних куплетів, на якому подяками були відзначені всі його учасники.
Активні учасники і переможці конкурсів були нагороджені пам'ятними медалями і грамотами.

Категорія: м/о вчителів світової літератури | Переглядів: 157 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0