Понеділок, 17.12.2018, 19:26

Найстрашніше для людини – це перетворитися на сплячого з відкритими очима: дивитись і не бачити, бачити і не думати про те, що бачиш; проходити спокійно повз зла і неправди. Остерігайся цього, син, більше смерті, більше будь-якої найстрашнішої небезпеки.
«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 12 » Декада зарубіжної літератури
Декада зарубіжної літератури

В ЗШ №10 з 26 лютого по 7 березня відбулася декада зарубіжної літератури. Вона розпочалася з костюмованого літературного десанту в кожен клас: казкові пажі (учні 4-А та 5-Б класу) оголосили план декади, запросили всіх небайдужих до участі та запропонували, як підсумок, оформити квест-листівки.
Впродовж декади на учнів та вчителів чекали захоплюючі зустрічі:
  • Мандрівка у світ книги, під час свята «Візьмімо в руки книгу, діти», який підготувала вчитель Ковальова С.Б. Учні 5-8 класів створили атмосферу любові до книги, читання засобами виразної декламації, музики, хореографії, ІКТ, донесли до глядачів необхідність книги в нашому житті. Хід свята висвітлили у відеорепортажі з місця подій.
  • Знайомство з письменниками-ювілярами через виставку газет, зібраних у Літературний альманах.
  • Калейдоскоп презентацій «Родзинки літератури» зацікавив учнів та вчителів 5-7 класів.
  • Учнів 5-8 класів з тренером-консультантом Житньою Єлизаветою, ученицею 10-го класу, зуміли відповісти на запитання Інтернет-вікторини (залучено понад 150 учнів).
  • Відкритий урок в 5-А класі вчителя Кранкус О.М. «Формування компетентностей читача. Звуки музики». Урок вражав використанням ІКТ, гаджетів, різновидами читання виконанням дихальних вправ. Це був справжній феєрверк емоцій та свіжих думок.
  • Відкритий урок позакласного читання в 5-Б класі вчителя Гаврилюк І.Б. на тему: С.Лагерлеф «Свята ніч». «Треба мати очі, щоб бачити Всевишнього». На уроці застосовувались ІКТ, словникова робота, різні види читання, складання кола Венна. Учні та запрошені батьки сформували «Дерево порозуміння».
Фінальною крапкою тижня був флешмоб «З Україною в серці». Читаємо улюблене…» Проникливе читання учнями 10-го класу віршів, уривків з творів А.Міцкевича, А.Фета, А.Ахматової, В.Висоцького, Л.Костенко, пошук родзинок життя і творчості з елементами музики, перевтілення, екранізації запам'яталися всім присутнім.
Проведені заходи сприяли розвитку креативності, інтересу до вивчення предмету, збагаченню духовного світу учнів та удосконалення фахової майстерності вчителів.
Велика подяка вчителям Вінніковій Т.М., Гаврилюк І.Б., Кранкус О.М., Ковальовій С.Б. та учням 5-А, 5-Б, 5-В, 6-А, 6-Б, 8-А, 8-Б, 10-го класів за активну участь у заходах Декади зарубіжної літератури.

Категорія: м/о вчителів світової літератури | Переглядів: 47 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0