Вторник, 30.05.2017, 07:26

Всього проголосували: 209
Українізуймося!

Перевір МОВУ!
Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Апрель 2014  »

Використайте цей час з користю!

Головна » 2014 » Апрель » 10 » День ЦО
День ЦО
09.04.2014 р. в школі пройшов день ЦО (ЦЗ). Традиційно він розпочався виховними годинами, які пройшли в усіх класах школи. Учні змогли отримати багато корисної інформації від своїх класних керівників, переглянути презентації "Надзвичайні ситуації", "День ЦО в школі", документальні фільми "Стоп! Радон!" та "Пожежа в кімнаті", обговорити в групах та скласти пам'ятки з питань цивільного захисту та дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.
Медична сестра школи Рітченко О.П. та вчитель фізичної культури Сергета О.В. провели майстер-клас "Перша долікарська допомога". Дівчата 10 класу провели навчання учнів початкової школи з теми "ЦО в дії". Старшокласники навчалися накладати пов'язки та шини при пошкодженні кінцівок.
Наприкінці дня відбулося заняття з евакуації. Евакуація школи пройшла організовано і була здійснена за 4 хв. 50 с.
День приніс багато вражень і практичних умінь, які зможуть знадобитися у житті.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 164 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0