Среда, 18.01.2017, 14:01

«  Февраль 2014  »

Головна » 2014 » Февраль » 23 » День рідної мови
День рідної мови
24 лютого 2014 року в школі відбувся захід, присвячений Дню рідної мови, який підготували учні 6-Б, 9-А та 10 класів під керівництвом учителів української мови та літератури Клімчук Алли Лаврентіївни та Сокур Любові Миколаївни.
Захід пройшов в урочистій атмосфері любові й пошани до рідного слова. Родзинкою свята стала презентація українських письменників, ювілеї яких було відзначено у 2013 році. Їх творчість була проілюстрована віршами й уривками з творів цих митців.
Глядачі з захопленням переглянули відеоролик до пісні М.Кондратюка "Україно, моя любов". Зачарували глядачів і пісні про українську мову та рідний край.
Досить вдалими були хореографічні композиції, представлені учнями 6-Б класу та десятикласниці Аліни Черкасової.
Учні 9-А класу надзвичайно артистично інсценізували уривки з творів І.Нечуя-Левицького та Г.Квітки-Основ'яненка.
Наприкінці свята лунало слово про Кобзаря, а виконана усіма учасниками дійства заключна пісня об'єднала усіх у залі відчуттям гордості за рідну мову й Україну.

Категорія: м/о вчителів української мови | Переглядів: 157 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0