Четвер, 21.09.2017, 14:17

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 229
Гордитися незнанням – верх глупоти. Невігластво розуму і почуттів збіднюють людину, роблять її примітивною.
«  Листопад 2016  »
Нове на сайті
15.09.2017
Для зручності користування нашим сайтом на планшетах, перейти в розділ "Підручники" тепер можна ще й з рубрики "Все для учня", клікнувши на відповідній картинці (див. нижче)

Головна » 2016 » Листопад » 10 » День української писемності
День української писемності
"Досліджуючи минуле, ми творимо майбутнє. Все надбане людством за тисячоліття ми можемо осягнути завдяки книзі - великому винаходу цивілізації."
Саме цими словами 09.11.2016 року і розпочався в ЗШ №10 захід на тему: "День української писемності та мови". Учні 7-Б класу (кл.керівник Клімчук А.Л.) завітали до учнів 3-А класу (кл.керівник Дерземанова Н.П.), щоб розповісти молодшим школярам про становлення писемної української мови.
Захід проходив за такими рубриками: "Рідна мова", "Для нащадків", "Як залишити слід?", "Чим і як писали наші предки", "Не перо пише, а розум...", "Калинова, барвінкова...". Інформація про Нестора Літописця, братів Кирила та Мефодія, про глиняні, воскові, рукописні книги, про видатного друкаря І.Федорова була проілюстрована відеопрезентацією.
В класі лунало слово про рідну мову, звучала українська народна пісня.
Семикласники ставили перед третьокласниками завдання творчого характеру, розгадування кросвордів, загадок, складання прислів'їв і приказок у формі пазлів. Старші товариші допомагали молодшим у вирішенні складних питань.
Дуже сподобалося дітям завдання прочитати послання предків, користуючись азбукою глаголиці. Діти виявили бажання написати на дошці власне ім'я азбукою глаголицею. Не залишила байдужими всіх присутніх заключна промова заступника директора з виховної роботи Віннікової Т.М. про роль підростаючого покоління у вивченні та поширенні рідної мови як основи для кращого життя в майбутньому.
Отже, плекаймо нашу рідну мову, "парость виноградної лози", вивчаймо її, збережімо калинову для нащадків.

Класні керівники
7-Б кл. Клімчук А.Л. та
3-А кл. Дерземанова Н.П.

Категорія: м/о вчителів української мови | Переглядів: 71 | Додав: mytashopts | Рейтинг: 0.0/0