Вівторок, 31.03.2020, 16:20

Де зубріння – там і шпаргалка. Це найстрашніше, це загибель для творчого розуму. Хто застосовує шпаргалки прирікає себе на обмежене ковзання по поверхні фактів і явищ. Вони якраз і з’являються в результаті того, що людина не міркує, чи не розмірковує
«  Травень 2015  »

Головна » 2015 » Травень » 21 » День вишиванки
День вишиванки
21 травня 2015 р. учителі та учні школи приєдналися до акції "День вишиванки", вдягнувши вишиті сорочки до навчального закладу. Цим вони продемонстрували свою готовність сприяти об'єднанню українців, збереженню національних звичаїв та сімейних вартостей, пов'язаних із споконвічною народною традицією створення і носіння вишитого одягу.
Основною метою Дня вишиванки є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді. Вишиванка - символ, який об'єднує націю так як і мова, і віросповідання, і спільна територія.

Ініціаторами свята у школі стали вчителя української мови та літератури. Разом з дітьми вони організували майстер-класи з вишивки, вишивання бісером, розпису, ліплення та інших видів декоративно-прикладного мистецтва, адже ніщо не об'єднує сильніше, ніж спільна справа. В єднанні - сила!

Категорія: м/о вчителів української мови | Переглядів: 288 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/1