Четвер, 09.04.2020, 00:55

Якщо ти чуєш осуд, осуд від старших, від своїх товаришів, пам'ятай, що, осуджуючи і засуджуючи, вони хочуть тобі добра. Надзвичайно широкий діапазон людського ставлення до зла – від насуплених материнських брів і важкого мовчазного подиху до багаторічного ув'язнення – все це спрямовано на те, щоб врятувати людину. Нехай же пробудять в твоїй душі докори сумління тривожні очі матері і непролиті, засохлі від образи сльози, тоді не потрібні будуть суворі вироки суддів і в'язниці.
(В.О.Сухомлиинський)
«  Жовтень 2019  »

Головна » 2019 » Жовтень » 14 » День захисника України
День захисника України
11 жовтня 2019 р. напередодні свята Дня захисника України навчальний день в школі розпочався з вшанування пам'яті загиблих в зоні проведення військових дій на Донбасі випускників нашої школи Андрія Ільїна та Олега Хомчука, які віддали свої життя за нашу державу, її суверенітет та територіальну цілісність. Біля меморіальних дошок Героїв учні стали у почесну варту та поклали квіти. Протягом дня кожен учень мав змогу долучитись до патріотичних заходів з нагоди Дня Захисника України. Цього дня працював кінозал, в якому діти мали змогу переглянути фільми про тих, хто зупинив війну. В цей день ми також відвідали батька Хомчука Олега та маму Ільїна Андрія та подякували їм за увагу до нашої школи і співпрацю у військово-патріотичному вихованні учнівської молоді.
Тематичне заняття, присвячене мужнім захисникам нашої країни, напередодні провели й вихованці шкільного історичного гуртка "Історичне краєзнавство" на чолі з вчителем історії Черняховським С.Ю.
Всі учні долучились до акції «Спасибі Захисникам України» та зібрали 23 коробки з продуктами, малюнки, листи з побажаннями.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 128 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0