Четвер, 13.12.2018, 08:48

Найстрашніше для людини – це перетворитися на сплячого з відкритими очима: дивитись і не бачити, бачити і не думати про те, що бачиш; проходити спокійно повз зла і неправди. Остерігайся цього, син, більше смерті, більше будь-якої найстрашнішої небезпеки.
«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 7 » День Збройних Сил України
День Збройних Сил України
6 грудня у календарі позначено як День Збройних сил України. І вже стало традицією вітати у цей день усіх хлопців, чоловіків. Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Наші учні - майбутні захисники Вітчизни, ми впевнені, що вони з гідністю нестимуть це звання, адже їм довірять оберігати спокій багатьох мільйонів жителів України. Для того, щоб стати справжніми захисниками, потрібно вже зараз готуватися: загартовуватися, займатися спортом. І не тільки! Треба ще бути мужніми, плекати патріотичні почуття, зміцнювати силу волі. Саме тому, 6 грудня, до Дня Збройних Сил України, в школі відбулося спортивне свято для учнів старшої школи. Свято організував та провів вчитель фізичної культури та предмету "Захист Вітчизни" Кірєєв Олександр Сергійович.
Перед початком змагань учні отримали бойову подяку від командира військової частини полковника О.Щербини, яку передала голова громадської організації "Іволга" Дарія Дмитрівна Ільїна, мама Героя України Андрія Ільїна, випускника 10 школи. Діти мали змогу переглянути шкільні фотографії нашого Героя, посвідчення офіцера, дивом вціліле після запеклого бою 22 січня 2015 року - це той "скарб", що залишився матері на згадку про її сина.
Учасники спортивних змагань присвятили цей захід воїнам Збройних Сил України та хвилиною мовчання вшанували пам'ять про випускників нашої школи Андрія Ільїна та Олега Хомчука, які загинули в зоні АТО, захищаючи незалежність України.
Героям Слава!

Категорія: м/о вчителів фізкультури | Переглядів: 110 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0