Четвер, 09.04.2020, 00:15
Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас, Гость
Меню сайту
Учитель online
Сайти і блоги адміністрації школи


Сайти і блоги учителів школи


ІКТ в навчально-виховному процесі


Інтернет-підтримка вивчення предметів

Офіційно






Поради для батьків
Приєднуйтесь!





Нам виповнилося
Статистика
Flag Counter
Скарбниця мудрості
Якщо все буде так, як тобі хочеться, то жити стане нецікаво
(Харукі Муракамі)
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ВСЕ ДЛЯ УЧИТЕЛЯ




Все для учня



Академічна доброчесність
Захист прав дітей
Якщо тобі потрібна допомога

”la-strada”

Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

УВАГА, КОНКУРС!
Запрошуємо до участі в конкурсах:














З усіх питань щодо участі в конкурсах звертайтесь до своїх учителів-предметників
Відзнаки сайту
Пошук по сайту

Архів записів
Головна » 2020 » Січень » 11 » Дякуємо переможцям міських олімпіад та конкурсів
21:10
Дякуємо переможцям міських олімпіад та конкурсів
Протягом жовтня-грудня 2019 року тривали змагання ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад. Незважаючи на складні температурні умови в місті протягом цього часу, учням школи вдалося належним чином підготуватися до змагань і отримати гідні результати:

ПредметПереможціМісцеУчитель
фізикаОжерельєв В.ІІІГерасименко І.В.
Михайловський Д.ІІІ
Кузнецов І.І
Олійник В.І
Макаренко Я.ІІ
укр.моваУдовиченко О.ІСокуренко Л.П.
Требунських А.ІІІ
Панченко М.ІІІКлімчук А.Л.
екологіяДмитренко А.ІІІЛуференко Н.М.
Бруслик В.ІІІ
математикаЖеглатий О.ІПозаненко Н.В.
Єрьомін Н.ІІ
Кузнецов І.ІІІСокуренко Леся П.
трудове навчанняОлійник В.ІІІКузік О.А.
Васильєв І.І
біологіяДмитренко А.ІІІЛуференко Н.М.
англ.моваГоловко К.ІІІКохно В.В.
Гуцаленко С.ІІІ
правознавствоМакаренко Я.ІІІНеклеса С.А.
Бабиченко Є.ІІІ
інформаційні технологіїОлійник В.ІІЛитвиненко О.С.
Сокуренко А.ІІІ
географіяГуцаленко С.ІІДонченко В.П.
Панченко М.ІІІ
Макаренко Я.ІІІ
астрономіяБруслик В.ІІГерасименко І.В.
економікаКозодуб Д.ІІІДонченко В.П.

Також дякуємо за результативні виступи на міських конкурсах:
  • ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика: Степанов Є. - ІІІ місце (вчитель Писарєва О.В.), Михнюк М. - І місце (вчитель Шумейко Ю.М.), Ішутов М. - ІІІ місце (вчитель Сокуренко Л.П.), Домбровська В. - І місце та Кірєєва А. - ІІ місце (вчитель Гайдук І.В., Дмитренко А. - ІІІ місце (вчитель Клімчук А.Л.)
  • ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка: Домбровська В. - ІІ місце (вчитель Гайдук І.В.).
Адміністрація школи також дякує усім вчителям, які забезпечили ефективну підготовку учнів до участі в олімпіадах та конкурсах.


Категорія: Знай наших! | Переглядів: 35 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0