Вівторок, 31.03.2020, 10:11

Найважливіше - не те велике, до чого додумалися інші, а те маленьке, до чого дійшов ти сам
(Харукі Муракамі)
«  Січень 2014  »

Головна » 2014 » Січень » 28 » До вершин Шевченкового слова
До вершин Шевченкового слова
На нашому сайті вже йшлося про участь учнів ЗШ №10 у конкурсі читців, присвяченому 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка. 25.01.2014 р. в обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.Чижевського (м.Кіровоград) пройшов ІІІ заключний тур обласного конкурсу на краще читання творів Тараса Шевченка "До вершин Шевченкового слова", присвячений 200-річчю з дня народження Кобзаря. В цьому конкурсі м.Світловодськ представляла учениця 9-Б класу нашої школи Ольга Норец, яку підготувала до виступу вчитель української мови Л.П.Сокуренко та супроводжувала на конкурс завідуюча шкільною бібліотекою С.М.Тодорова.
Конкурсанти, а їх було 25 - представники усіх районів області, змагалися у трьох конкурсних етапах: "Вірш Т.Г.Шевченка", "Патріотичний вірш" та "Вірш місцевого поета".
Авторитетне журі, до складу якого входили відомі поети Кіровоградщини, представники облдержадміністрації, працівники обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.Чижевського виявили кращих виконавців літературної спадщини Т.Г.Шевченка, творів сучасних авторів та авторських поезій.
За підсумками конкурсу наша Оля здобула Диплом лауреата конкурсу.

Перед учасниками конкурсу виступає голова журі доктор філологічних наук професор завідувач кафедри української мови та літератури Кіровоградського державного педагогічного університету Клочек Г.Д.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 286 | Додав: alexander | Теги: Сокуренко Л.П. | Рейтинг: 0.0/0