Среда, 18.01.2017, 14:03

Українізуймося!

Перевір МОВУ!
«  Март 2014  »

Головна » 2014 » Март » 14 » Добре попрацювали!
Добре попрацювали!
13 березня учні 5-11 класів школи взяли участь у загальноміському генеральному прибиранні, оголошеному міською владою. В ході "чистого четверга" було наведено порядок на шкільному подвір'ї, а також прибране сміття навколо школи та на закріпленій за школою території уздовж вулиці Приморської.
Зусиллями дітей і дорослих було прибрано багато сміття як природного походження (листя, гілки, каміння та ін.) так і різного непотребу, який, на жаль, у зеленій зоні вздовж Приморської залишають люди. Усе це псує як зовнішній вигляд нашого міста, так і шкодить нашому ж здоров'ю.
У зв'язку з цим звертаємося до світловодців і, зокрема, до "сусідів" нашої школи - жителів вулиці Приморської, будинки 44, 46, 50 та 52 з проханням: дбаймо спільно про чистоту свого дому, свого двору, своєї вулиці! Нехай наше місто і надалі залишається красивим і зеленим, адже, як відомо, чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
А 13 березня діти успішно поприбирали відведену територію в тому числі і від сміття, залишеного дорослими.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 137 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0