Вівторок, 31.03.2020, 09:30

Знання не можливо отримати у подарунок, знання даються лише, коли ти навчаєшся з натхненням та ретельністю
(Ебігейл Адамс)
«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 18 » Досить святкувати 23 ФЄВРАЛЯ!
Досить святкувати 23 ФЄВРАЛЯ!

16 лютого

Рік Революції Гідності та російсько-української війни на сході країни стали переломними історичними подіями. Події на Майдані та на Східному фронті проявили вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість українських захисників, які ціною свого здоров'я і життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої країни.

Звертаємося до педагогів, учнів, студентів та батьків із закликом належно вшанувати героїзм українських захисників. І тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.

20 лютого – у день Героїв Небесної Сотні, а також щорічно – у День захисника України 14 жовтня пам’ятаймо про них, знайомих і не знайомих; вони виконали свій обов'язок перед народом і країною.

Також вважаємо, що в час, коли кращі люди нашої країни жертвують своїм життям і здоров'ям заради нас, творять історію нових Збройних Сил України, відзначати, нехай навіть «за звичкою», 23 лютого - скасований як свято Указом Президента №806/2014 від 14 жовтня 2014 року день армії чужої держави, яка забирає життя українських громадян і плюндрує українську землю, було б і непатріотично, і аморально.

Маємо власну країну, власну історію, власну армію, власні свята, власну гідність.

Слава Україні!
Героям слава!