Вівторок, 31.03.2020, 10:11

Бережи і шануй пам'ять про померлих. У кого немає в душі минулого, в того не може бути й майбутнього.
«  Грудень 2019  »

Головна » 2019 » Грудень » 18 » Ефективне використання ІКТ в роботі з обдарованими дітьми
Ефективне використання ІКТ в роботі з обдарованими дітьми
16 грудня 2019 р. у школі відбулася педагогічна рада на тему: "Ефективне використання ІКТ в роботі з обдарованими дітьми”, з метою актуалізувати та розширити знання вчителів із теоретичних основ роботи з обдарованими учнями, особистісно-орієнтованого навчання, створити умови для обміну творчими ідеями та досвідом роботи з розвитку обдарованості школярів. Теоретичне питання розкрила заступник директора з навчально-виховної роботи Власюк Л.В. Досвідом роботи з обдарованими дітьми поділилися вчителі: Дерземанова Н.П., Бочарова О.В., Неклеса С.А. Прийняті на педраді рішення будуть враховані у подальшій роботі.
Власюк Л.В.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 113 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0