Неділя, 22.10.2017, 03:05

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 235
Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Червень 2017  »

Головна » 2017 » Червень » 19 » Екскурсія до культурно-просвітницького центру Світловодщини «Дніпро-Світ»
Екскурсія до культурно-просвітницького центру Світловодщини «Дніпро-Світ»
19 червня 2017 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали культурно-просвітницький центр Світловодщини «Дніпро-світ». Діти переглянули художню галерею, відвідали зал декоративно-ужиткового мистецтва, познайомилися з історично-краєзнавчою експозицію (філією Захарівського музею історії). Малюки із захопленням слухали розповідь Гайдука Сергія Григоровича, були вражені багатством українських орнаментів і довершеністю й простотою народного побуту. Познайомилися із інформаційно-туристичним центром Світловодського краю, де завжди кожен зможете отримати цінну інформацію про туристичні об'єкти, цікаві події та ознайомитися з найкращими туристичними маршрутами Світловодщини.

Категорія: Пришкільний табір | Переглядів: 38 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0