Вівторок, 11.12.2018, 22:55

Усі букви закону - заголовні.
(Валентин Доміль)
«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 11 » Екскурсія до культурно-просвітницького центру Світловодщини «Дніпро-Світ»
Екскурсія до культурно-просвітницького центру Світловодщини «Дніпро-Світ»
11 червня 2018 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали культурно-просвітницький центр Світловодщини «Дніпро-світ». Діти переглянули художню галерею, відвідали зал декоративно-ужиткового мистецтва, ознайомилися з історично–краєзнавчою експозицію (філією Захарівського музею історії). Малюки із захопленням слухали розповідь Гайдука Сергія Григоровича, були вражені багатством українських орнаментів і довершеністю й простотою народного побуту. Познайомилися із інформаційно-туристичним центром Світловодського краю, де завжди кожен зможете отримати цінну інформацію про туристичні об’єкти, цікаві події та ознайомитися з найкращими туристичними маршрутами Світловодщини.

Категорія: Пришкільний табір | Переглядів: 65 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0