Вівторок, 31.03.2020, 08:50

Кожен твій крок врешті-решт відбивається на твоєму ближньому, тому що йдеш ти кудись і з якоюсь метою; кожне твоє слово в душі іншого відгукнеться, але, як воно відгукнеться, це залежить від тебе. Уже те, що ти дивишся на навколишній світ і бачиш його, таїть в собі і добро, і зло: все залежить від того, що ти побачиш і як побачиш.
«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 1 » Філософія успішного вчителя-оптиміста
Філософія успішного вчителя-оптиміста

Згідно з річним планом роботи 31 січня в школі був проведений психолого-педагогічний семінар "Розуміння вчителями психології учня – запорука ефективного уроку і збереження належного психолого-педагогічного клімату".

Метою семінару було проаналізувати стан психологічного клімату на уроках, виявити умови і фактори, що стимулюють створення комфортного середовища на уроці, визначити причини, що заважають цьому, сформувати мотивацію педагогічного колективу на створення комфортного середовища на уроці

В ході семінару були розглянуті такі питання:
  • Психолого-педагогічний клімат уроку:
Доповідає заступник директора з навчально-виховної роботи Пудич В.В.
  • Психічне здоров'я школярів:
Результати дослідження, проведеного серед учнів школи, презентує заступник директора з виховної роботи Віннікова Т.М.

Виступ практичного психолога Михно І.В.
  • Педагогічне емоційне вигоряння:
Доповідь голови м/о вчителів початкових класів Станкевич Л.В.

В практичній частині семінару вчителям було запропоновано ознайомитися з інтерактивними вправами, які допомагають зняти фізичне напруження та регулювати свій емоційний стан.

Фрагменти семінару:

Підсумок семінару підвела директор школи Спашиба О.П., яка наголосила на тому, що кожній людині треба навчитися звертати увагу на позитивні моменти життя і вміти бути вдячними за них.

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Пудич В.В.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 378 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0