Неділя, 23.09.2018, 16:41

Де зубріння – там і шпаргалка. Це найстрашніше, це загибель для творчого розуму. Хто застосовує шпаргалки прирікає себе на обмежене ковзання по поверхні фактів і явищ. Вони якраз і з’являються в результаті того, що людина не міркує, чи не розмірковує
«  Вересень 2018  »

Головна » Формування компетентностей учнів
27 грудня 2017 року відбулось чергове засідання творчої групи вчителів початкових класів з проблеми «Формування ключових  і предметних компетентностей учнів початкової школи засобами ІКТ».
План роботи
1. Опрацювання фахової літератури з проблеми використання ІКТ.
2. Презентація власного досвіду «Використання ІКТ на уроках у початковій школі як засобу підвищення якості навчальних досягнень учнів».
3. Укладання теки на допомогу вчителям «Мультимедійні презентації на уроках у початкових класах».
Керівник творчої групи ознайомила із результатами анкетування учасників щодо використання ІКТ в професійній діяльності. Аналіз показав, що вчителі систематично використовують ІКТ в педагогічній діяльності, удосконалюють форми та методи роботи з використанням ІКТ, беруть участь в освітніх вебінарах та розміщують власні матеріали на освітніх сайтах.
Дерземанова Н.П. та Кузнєцова І.О. проаналізували методичну літературу, у якій подано теоретичне обґрунтування застосування комп’ютерних технологій в освіті, описано систему роботу науковців та вчителів з означеної проблеми.
Станкевич Л.В. та Корміч Я.А. поділились власним досвідом застосування інформаційно-комунікаційних засобів у навчальній та позакласній роботі, вказали на необхідність дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час використання комп’ютерних засобів.
Систематично вчителі початкових класів на уроках використовують як готові, так і власно створені мультимедійні презентації. З деякими із них можна ознайомитись на блозі.
Керівник творчої групи Шумейко Ю.М.

Переглядів: 32 | Матеріал додано: 27.12.2017

23 жовтня 2017 року відбулось перше засідання творчої групи вчителів початкових класів з проблеми «Формування ключових і предметних компетентностей учнів початкової школи засобами ІКТ».
Основною метою всіх інновацій в освіті є сприяння переходу від механічного засвоєння учнями знань до формування вмінь і навичок самостійно здобувати знання. Успішність розв'язання цього завдання значною мірою залежить від мети використання комп'ютера в навчальному процесі, якості й можливостей програмного забезпечення та від того, яке місце посяде комп'ютер в системі дидактичних засобів. Саме цим питанням зацікавились вчителі початкових класів нашої школи.
Переглядів: 106 | Матеріал додано: 24.10.2017