Середа, 08.04.2020, 23:18

Не йди легким шляхом. Іди найважчим! Подолання труднощів підносить людину. Той, кому нестерпно важко і хто подолав труднощі, зовсім по-іншому бачить світ і розуміє людей.
«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 5 » Формування здоров'язберігаючих компетентностей в системі превентивної освіти
Формування здоров'язберігаючих компетентностей в системі превентивної освіти
4 травня 2017 р. у школі відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: "Формування здоров'язберігаючих компетентностей в системі превентивної освіти".
Метою семінару була популяризація досвіду загальноосвітнього закладу як Школи сприяння здоров'ю. Під час зустрічі його учасники ознайомилися з візитною карткою закладу та досвідом роботи ЗШ №10 як Школи сприяння здоров'ю. Вчителі початкових класів презентували гостям здоров'язберігаючі техніки: "Кольоротерапія", "Релаксація", "Казкотерапія", "Пальчикова гімнастика", "Су-Джок", "Музикотерапія", "Фітотерапія", а також превентивні проекти "ХОУП" і "Захисти себе від ВІЛ". Учасники семінару відвідали майстер-класи з питань формування здоров’язбережувальних компетентностей в навчально-виховному процесі, переглянули відеопрезентацію "Організація дозвілля на перервах", флешмоб "Рух ─ це життя" та пройшли вихідне діагностування.
Програма семінару спонукала всіх учасників до активної співпраці, а його атмосфера дала можливість проявити творчі здібності кожного. Гості отримали вир позитивних емоцій та вражень від інклюзиву у тематичній фотозоні, фреш-коктейлю "кисень для мозку" та змогли вийти за межі стереотипів.
Підводячи підсумки, методисти відділу освіти Пилєнок Н.І., Дуров О.В., Артеменко А.Г., заступник директора з НВР СЗШ №7 Щербатко Т.В. висловили щиру подяку дирекції школи та педагогічному колективу за нестандартний підхід до проведення заходу та можливість отримати неоціненний досвід роботи.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 211 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0