Вівторок, 31.03.2020, 16:20

Чим менше у людини культури, чим бідніші її розумові, естетичні інтереси, тим частіше прокидаються інстинкти і дають про себе знати грубістю
«  Січень 2016  »

Головна » 2016 » Січень » 22 » ГЕРОЮ СЛАВА!
ГЕРОЮ СЛАВА!
Рік тому, на блокпосту поблизу м.Горлівка Донецької області захищаючи Батьківщину від російських окупантів героїчно загинув випускник нашої школи старший лейтенант Андрій Ільїн.

Андрій Миколайович Ільїн народився у 1984 році у нашому місті.
Андрій був зразковим учнем, мав значні успіхи у навчанні. Одним із перших у школі оволодів комп'ютерною грамотою. Займався спортом. Був активним учасником шкільних вечорів, концертів, спектаклів та водевілів. Його запам'ятали гарним на вроду, артистичним, комунікабельним, товариським. Душа класу. Всі його любили.
Мобілізований Світловодсько-Онуфріївським об'єднаним військкоматом у квітні 2014 року.
Учасник антитерористичної операції на Сході України. Командир взводу 17-го (Кіровоградського) батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України.
Указом Президента України №270/2015 від 15 травня 2015 року, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). Рішенням Полтавської обласної ради від 21 жовтня 2015 р. нагороджений відзнакою "За вірність народу України" І ступеня (посмертно).

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ, ПОЛЕГЛИМ У БОРОТЬБІ ЗА СВОБОДУ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ!

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 242 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0