П'ятниця, 18.01.2019, 06:02

Сенс життя – в служінні людям
«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 26 » Година-реквієм до Дня пам'яті жертв Голодомору
Година-реквієм до Дня пам'яті жертв Голодомору
23 листопада, напередодні Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років, у Світловодській районній бібліотеці відбулася година-реквієм "Голод 33-го - біль душі і пам'ять серця", присвячена 85-м роковинам вшанування тих страшних, страждальницьких подій для українського народу, замордованого Голодомором.
На захід були запрошені учні 6-Б класу (кл.керівник Гаврилюк І.Б.). Під час зустрічі учні почули відомості і факти про загиблих і померлих голодною смертю земляків із сіл нашого району. Діти переглянули інсталяційну виставку "Україна пам'ятає - світ визнає", де були розміщені твори художньої літератури українськиї письменників про часи голодомору. Присутні прослухали спогади з книги В.Бондаря "Голоси із 33-го" про голодомор на Кіровоградщині. Також були представлені світлини пам'ятників жертвам голодомору в Україні, які встановлені за кордоном.
При перегляді відеофільму "Голодомор 33-го" ведучі запропонували школярам запалити свічки і хвилиною мовчання вшанувати пам'ять тих, хто помер голодною смертю.
На завершення заходу бібліотекарі роздали учням шматочки хліба як символ життя.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 3 | Додав: alexander | Теги: Тодорова С.М. | Рейтинг: 0.0/0