Понеділок, 17.12.2018, 19:29

Чим менше у людини культури, чим бідніші її розумові, естетичні інтереси, тим частіше прокидаються інстинкти і дають про себе знати грубістю
«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 24 » Гринвіч-2017
Гринвіч-2017
Участь у різноманітних конкурсах спрямована на задоволення інтересів і запитів дітей, закріплення, збагачення та поглиблення знань, набутих у процесі навчання, застосування їх на практиці; розширення загальноосвітнього кругозору учнів, формування в них наукового світогляду, вироблення вмінь і навичок самоосвіти. Учні нашої школи беруть активну участь у Всеукраїнських конкурсах та проектах. У 2017-2018 н.р. у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» взяло участь 49 школярів. Для 13 з них вона стала знаковою - учні здобули сертифікати переможців, а саме: Бронзовий сертифікат (ІІІ місце) отримали: Данильченко С., Гончарова І., Ішутов М., Гуща Д. (3-Б кл.), Роженко Б., Єрьомін Н. (4-А кл.), Головко Б. (4-Б кл.). Срібний сертифікат (ІІ місце): Білявська С., Комлик М., Гайдадим А. (3-Б кл.), Кукса А., Вознесенська М. (4-Б кл.). Золотий сертифікат (І місце): Бережний О. (8-Б кл.) Нагородження переможців відбулося на урочистій лінійці. Учні 4-А класу приготували віршований виступ, який сподобався всім глядачам. Коли настав час нагородження, аудиторія радо вітала переможців. Під бурхливі оплески вони отримували сертифікати і подарунки від організаторів конкурсу. А завершив захід виступ переможця VIII Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Гринвіч", постійного учасника та неодноразового переможця цього ж конкурсу - Бережного Олексія. Вітаємо учасників і бажаємо їм жаги до знань, наполегливості та успіхів у навчанні!

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 81 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0