Субота, 19.08.2017, 09:32

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 212
Люди, які не відчувають гордості від благородних діянь своїх далеких предків, ніколи не досягнуть нічого вартісного, щоб їх з гордістю згадували їхні далекі нащадки
(Томас Маколей)
«  Березень 2017  »

Використайте цей час з користю!

Головна » 2017 » Березень » 15 » Happy Pi Day!
Happy Pi Day!
30 років тому американський фізик Ларрі Шоу (Larry Shaw) виявив, що дата 14 березня, записана в прийнятій у США формі (3/14) - співпадає з першими трьома цифрами відомої математичної константи ─ числа ϖ. Так, з 1987 року у математичному товаристві світу відзначається неофіційне свято ─ День числа ϖ.
Протягом 14-15.03.2017 р. учні ЗШ №10 теж мали змогу долучитися до міжнародної традиції і взяти у часть у шкільних заходах, присвячених цьому знаменитому числу.
14 березня під керівництвом учителя математики Литвиненка О.С. та дев'ятикласників-модераторів (Гудим А., Житня Є., Кужильська Є.-М., Кюн К., Романенко С., Яценко В.) учні школи на тематичних локаціях знайомилися з матеріалами виставки, присвяченої числу ϖ та традиціям, пов'язаним з відзначенням Дня Пі у світі, розгадували пі-ребуси, виконували малюнки за допомогою кіл, відшукували у словниках слова, що містять склад "пі", змагалися на найточніше обчислення значення числа ϖ, переглядали тематичні відеофільми, а за одним з них відповідали на запитання з QR-підказками. Переможцями конкурсів стали Н.-Ю.Кужильська та команда учнів 6-А класу (Гончик В., Макаренко Я., Станкевич М.).
Чудовим підсумком першого дня стало математичне свято, яке провела учитель математики Позаненко Н.В. Запрошені на нього учні 5-11 класів побачили інсценізовану розповідь про історію відкриття числа ϖ, почули багато цікавих фактів про число ϖ та його властивості, дізналися про внесок у науку видатного вченого А.Ейнштейна, який народився 14 березня, взяли участь у розв'язуванні математичних задач. На святі також відбулося вшанування учнів, що мають високі досягнення у вивченні математики (Кабатова А., Штивола М., Кузнецов О., Рітченко І.), переможців міських та обласних олімпіад. Сюрприз на цьому святі очікував і на семикласницю Романовську І., адже вона теж народилася в День числа ϖ - 14 березня, тож її з днем народження вітала фактично уся школа.
А 15 березня учитель математики Сокуренко Л.П. провела виховний захід «Товариство шанувальників числа ϖ». У змаганні між командами учнів 5-х та 6-х класів, перемогу здобула збірна команда учнів 5-х класів (Рітченко І., Головко К., Пишний Д., Михнюк Ю., Мостова Д., Хінцицька М.). Гарні результати в конкурсі на логічне мислення продемонстрували також і команди вболівальників.
За підсумками проведених конкурсів і змагань їх учасники отримали призи, головним з яких став традиційний Pi Pie, яким усі переможці з задоволенням і поласували.

Категорія: м/о вчителів фізико-математичних дисциплін | Переглядів: 50 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0