Воскресенье, 26.02.2017, 23:31

Українізуймося!

Перевір МОВУ!
«  Январь 2016  »

Головна » 2016 » Январь » 3 » І семестр: підсумки навчання (уточнено)
І семестр: підсумки навчання (уточнено)
Поки ми усі насолоджувалися першими днями зимових канікул і готувались до зустрічі Нового року, адміністрація школи тим часом підвела підсумки навчання у І семестрі 2015-2016 навчального року.
Отже, маємо такі результати:

Станом на 25.12.2015 р. у нашій школі навчається 485 учнів, з них 22 відмінника: 16 учнів у 3-4 класах і 6 учнів у 5-11 класах.

На високому рівні навчальних досягнень закінчили семестр учні: Домбровська В., Скляревський А. (3-А кл.); Петрик Д., Страшна Б., Требунських А., Уткова А. (3-Б кл.); Редько Д. (3-В кл.); Кірєєва А., Михнюк Ю., Мостова Д., Панченко М., Хінцицька М. (4-А кл.); Головко К., Гуцаленко С., Діденко А., Рітченко І. (4-Б кл.); Бруслик В., Штивола М. (6-Б кл.); Цимбалюк А. (8-Б кл.); Кабатова А., Ткаченко М. (10 кл.); Коломієць А. (11 кл.).

Лише по одній оцінці достатнього рівня мають учні Дубовицька А., Тесленко В., Щербина А. (4-Б кл.), Вартік П., Войтенко П. (11 кл.), то ж маємо надію у ІІ семестрі побачити і їх теж у числі наших відмінників.

Традиційні двадцятки учнів, що мають найвищий рейтинг успішності мають такий вигляд:

3-4 класи:

5-11 класи:

Найвищий рейтинг успішності серед 3-4 класів має 4-Б клас (класний керівник Найденко С.Л.), а серед 5-11 класів — 8-А клас (класний керівник Гаврилюк І.Б.)

Протягом семестру 18 учнів школи здобули 32 призових місця на міських олімпіадах:

І наостанок, переможці в номінації "Відвідування уроків". Цього року учнів, що протягом семестру не пропустили жодного уроку, стало аж 44 проти 9 за І семестр минулого навчального року.
Отже, відзначилися стовідсотковим відвідуванням навчальних занять учні Береснев О. (1-А кл.); Омельченко Б., Журавльов Н., Іванова М., Лисак М., Миташоп Д., Мостова Є. (1-Б кл.); Леонт'єв Р., Роженко Б., Яровий С. (2-А кл.); Вознесенська М., Карпов В., Резніченко Д., Федоряка А. (2-Б кл.); Вербілов В. (2-В кл.); Ковальов М., Кругляк О., Макогон В., Ніколенко А., Скляревський А. (3-А кл.); Каспров М., Царьков Є. (3-Б кл.); Зєніна А., Степанова Д., Тягній М. (3-В кл.); Голубков Я., Панченко М., Сумар А. (4-А кл.); Васильєва Д., Діденко А., Дубовицька А., Рітченко І., Хуторна М. (4-Б кл.); Гончик В., Мельничик В. (5-А кл.); Квітка Я., Резніченко С., Сижко М. (6-А кл.); Романенко О. (6-Б кл.); Мудрецов М. (7 кл.); Шинкаренко Д., Кривонос І. (8-А кл.); Возна А., Романенко С. (8-Б кл.).

Дякуємо усім школярам та їх батькам за відповідальне ставлення до навчання та відвідування уроків, бажаємо дітям цікавого та змістовного відпочинку на зимових канікулах.

До зустрічі 11 січня!

Категорія: Навчання | Переглядів: 267 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/1