Середа, 08.04.2020, 23:55

Я не боюся шторму, для мене це урок, як користуватися вітрилом
(Луіза Мей Алкот)
«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 14 » Імідж сучасної школи - який він?
Імідж сучасної школи - який він?

09.02.2015 р. відбулось засідання педагогічної ради за темою «Створення позитивного іміджу - необхідна умова функціонування сучасної школи». Метою педради було ознайомитися з етапами створення позитивного іміджу школи, проаналізувати якість освітніх послуг та визначити шляхи покращення іміджу закладу.

З доповіддю «Створення позитивного іміджу школи - необхідна умова функціонування сучасної школи» виступила директора школи Спашиба О.П., яка назвала причини необхідності формування іміджу школи та визначила етапи створення зовнішнього та внутрішнього іміджу, що полягають у формуванні корпоративного духу колективу, відпрацюванні системи стимулів якості освітніх послуг та змістовного дозвілля учнів.

Творчі групи «вчителів», «батьків», «громади» та «учнів» працювали над питанням: «У чому полягає імідж нашої школи?». Педагоги створили структурну модель «Імідж ЗШ №10», основними компонентами якого є: культура організації, дизайн та репутація школи.

Заступник директора з ВР Віннікова Т.М. дала характеристику культурі організації закладу та  створила презентацію «Популярність випускників».

Заступник директора з НВР Пудич В.В. виступила з питанням «Репутація школи», в ході висвітлення якого проаналізувала якість освітніх послуг (за результатами моніторингу якості знань, умінь і навичок учнів), імідж вчителів та їх досягнення, інноваційний потенціал школи, рівень презентабельності та відкритість закладу для населення.

Заступник директора з НВР Слюсар Л.М. ознайомила зі статистикою вступу випускників школи до вищих навчальних закладів.

Висвітлення питання «Роль вчителя-предметника у формуванні успішності учнів школи» пройшло у цікавій нестандартній формі - вшануванні тих учителів-предметників, хто приділяє велике значення роботі з обдарованою молоддю та учнів школи, що показали високі результати у II етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Вчителі отримали подяки, а учні - грамоти та дипломи від адміністрації школи.  Дві учениці школи: Кабатова Анна та Вартік Поліна отримали премії від батьківського комітету школи в розмірі 200 грн. та 100 грн.

Рішенням педагогічної ради стало:

1. Учителям-предметникам:
  • проводити цілеспрямовану роботу на покращення рівня знань учнів;
  • фіксувати роботу з обдарованими та слабовстигаючими учнями у щоденних планах-конспектах;
  • систематично вести картку роботи із слабовстигаючими учнями;
2. Заступникам директора з НВР Пудич В.В. та Слюсар Л.М.:
  • з метою оцінки педагогічної діяльності учителів, підвищення якості навчально-виховного процесу   оформити  рейтингові картки «Оцінка педагогічної діяльності та методичної компетентності вчителя» (травень, 2015 р.)
  • відпрацювати систему стимулів для педагогів школи за результатами рейтингової картки моніторингу педагогічної діяльності (травень 2015 р.)
  • оформити теку «Моніторинг педагогічної діяльності вчителів» (до кінця навчального року)
  • створити Методичний вісник «Робота з обдарованою молоддю» (березень 2015 р.)
3. Заступнику  директора з ВР Вінніковій Т.М.:
  • з метою активізації пізнавальних інтересів учнів, підвищення престижу знань опрацювати систему стимулів та проводити  конкурси «Кращий клас року» та «Кращий учень року» (2015-2016 н.р.);
  • створити алею слави видатних випускників школи «Золотий фонд України» (до вересня 2015 р.)

Спашиба О.П.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 312 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0