П'ятниця, 20.09.2019, 20:56

По-справжньому добра, людяна людина вміє глибоко ненавидіти – ненавидіти зло, ненавидіти наших ворогів – паліїв війни
(В.О.Сухомлиинський)
«  Вересень 2019  »

Головна » Інновації в освіті
28 березня  у рамках творчої групи "Інновації в освіті" відбувся семінар-практикум, де розглядалася дуже актуальна тема, яка останнім часом турбує учителів. Що таке формувальне оцінювання і які його суттєві ознаки? Чи впливає воно на мотивацію сучасних школярів?

Переглядів: 62 | Матеріал додано: 29.03.2019

4 квітня пройшло чергове засідання творчої групи "Інновації в освіті", темою якого було використання сюжетних кубиків Рорі у навчально-виховному процесі. Вчителі школи ознайомилися з різноманітними прийомами використання цієї навчальної гри. Основні питання цього засідання:
1. Історія виникнення кубиків Рорі та їх основне призначення.
2. Ознайомлення з символами кубиків.
3. Напрямки використання їх під час навчальних дисциплін.
4. Використання цієї методики в позакласній роботі.
5. Складання власних історій під час гри.
6. Підсумки засідання. Рефлексія.

Переглядів: 115 | Матеріал додано: 05.04.2018

27 грудня відбулося засідання творчої групи "Інновації в освіті", на якому розглядався інноваційний принцип змішаного навчання "Перевернутий клас". В ході засідання його учасники активно залучились до обговорення питання використання даного підходу в своїй педагогічній діяльності.

Усі бажаючі, кого зацікавила інформація про цей метод навчання, за посиланнями нижче можуть ознайомитися з відеоматеріалами естонського педагога і блогера Марини Курвітс, яка активно впроваджує такий сценарій уроку в навчально-виховний процес.

Л.В.Станкевич
керівник творчої групи,
вчитель початкових класів

Переглядів: 186 | Матеріал додано: 27.12.2017

Ви коли-небудь замислювалися, чому ми так швидко і надовго запам'ятовуємо сюжети фільмів, книг або телешоу, але при цьому вивчення лекції чи підручника часто перетворюється на справжні тортури? Сьогодні перед багатьма постає актуальне питання, як залучити учня в процес навчання настільки, щоб він виніс максимум корисного для себе? Як зацікавити і утримати його увагу? Ці та інші актуальні питання розглядалися 24 жовтня на першому засіданні творчої групи "Інновації в освіті".
У сучасній педагогіці терміни "інновація", "інноваційний" означають певне нововведення, що стосується того чи того аспекту освітньо-виховного процесу. Кінцевим результатом (прямим продуктом) творчого пошуку можуть бути нові технології, оригінальні виховні ідеї, форми та методи виховання, нестандартні підходи в управлінні. При цьому нове у педагогіці – то не лише авторські ідеї, підходи, технологічні методи, які досі не використовувались, а й комплекс елементів або окремі елементи педагогічного процесу з прогресивними засадами, що дає змогу ефективно забезпечувати розвиток і саморозвиток особистості.
Тому завданням творчої групи є впровадження в практику роботи вчителів новітніх технологій, пошук нових ідей, що поліпшують мотивацію учнів до навчання.
На першому засіданні його учасники опрацювали такі питання:
  • Сторітелінг як метод навчання.
  • Види сторітелінгу.
  • Приклади  навчальних історій.
  • Сторітелінг в навчанні
  • Секрети  гарного сторітелінгу.
Детальніше про сторітелінг та його особливості можна прочитати тут.
Л.В.Станкевич
керівник творчої групи,