Вівторок, 16.10.2018, 23:06

Кожен твій крок врешті-решт відбивається на твоєму ближньому, тому що йдеш ти кудись і з якоюсь метою; кожне твоє слово в душі іншого відгукнеться, але, як воно відгукнеться, це залежить від тебе. Уже те, що ти дивишся на навколишній світ і бачиш його, таїть в собі і добро, і зло: все залежить від того, що ти побачиш і як побачиш.
«  Червень 2013  »

Головна » 2013 » Червень » 11 » Intel® Шлях до успіху
Intel® Шлях до успіху
07.06.2013 р. п'ятикласники школи завершили навчання за програмою "Intel. Шлях до успіху" за напрямком "Комп'ютерні технології для місцевої спільноти". Такий курс у школі проводився вперше та всі його слухачі чудово впоралися з завданнями. Протягом двох тижнів літньої практики учні освоювали такі комп'ютерні програми як Paint, Word, Excel та Power Point, вчилися малювати, створювати текстові документи, обчислювані електронні таблиці та мультимедійні презентації в середовищах цих програм. Опанувати комп'ютерні програми, розвивати критичне мислення та вчитися співпраці, уміти знаходити потрібну інформацію, в тому числі за допомогою спеціальних довідників — основні завдання цього курсу. Всі учні взяли участь у розробці та виконанні соціальних проектів, в ході яких зробили багато добрих справ для школи та свого оточення.
Роботи учнів можна переглянути на сайті Informatics.

Категорія: м/о вчителів фізико-математичних дисциплін | Переглядів: 232 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0