Субота, 19.08.2017, 09:26

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 212
Коли людина сміється над дурістю й захоплюється розумом, то вона росте над собою. Але якщо дурість чужа, а розум свій, то росте вона тільки у власних очах.
(Стас Янковський)
«  Березень 2017  »

Використайте цей час з користю!

Головна » 2017 » Березень » 19 » "Я у світі" - тематичний тиждень у початкових класах
"Я у світі" - тематичний тиждень у початкових класах
З 13 по 17 березня 2017 року у ЗШ №10 проходив Тиждень початкових класів з предмету «Я у світі». Кожен день методичного тижня мав певний напрямок. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими та корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини. Вчителі та вихователі груп продовженого дня продемонстрували компетентність в теоретичних питаннях щодо впровадження здоров'язберігаючих технологій, показали свою майстерність під час проведення цікавих уроків та пізнавальних виховних заходів. Фінальним акордом Тижня стала лінійка, де урочисто було підведено підсумки методичного тижня, визначено переможців, вручені подяки, найактивніших учасників нагороджено грамотами.

Категорія: м/о вчителів початкових класів | Переглядів: 47 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0