Неділя, 22.10.2017, 02:56

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 235
Первісний ключ ─ в людині. А людину сковують умови. Але умови для себе, зрештою, витворює вона сама ─ на свій зріст. Мусимо рости і духовним зростанням, моральним авторитетом здобувати престиж і відстоювати своє місце під сонцем.
(Євген Сверстюк)
«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 19 » "Я у світі" - тематичний тиждень у початкових класах
"Я у світі" - тематичний тиждень у початкових класах
З 13 по 17 березня 2017 року у ЗШ №10 проходив Тиждень початкових класів з предмету «Я у світі». Кожен день методичного тижня мав певний напрямок. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими та корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини. Вчителі та вихователі груп продовженого дня продемонстрували компетентність в теоретичних питаннях щодо впровадження здоров'язберігаючих технологій, показали свою майстерність під час проведення цікавих уроків та пізнавальних виховних заходів. Фінальним акордом Тижня стала лінійка, де урочисто було підведено підсумки методичного тижня, визначено переможців, вручені подяки, найактивніших учасників нагороджено грамотами.

Категорія: м/о вчителів початкових класів | Переглядів: 60 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0