Вівторок, 31.03.2020, 16:18

Гордитися незнанням – верх глупоти. Невігластво розуму і почуттів збіднюють людину, роблять її примітивною.
«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 4 » Як живеться п'ятикласнику?
Як живеться п'ятикласнику?
3 листопада в школі відбувся круглий стіл "Як просувається процес адаптації учнів 5-х класів щодо навчання в основній школі".
Метою заходу було формування у педагогів відповідної мотивації для надання допомоги учням 5-х класів у їх адаптації до навчання у основній ланці школи.
Виступи директора школи Спашиби О.П., класних керівників 5-А та 5-Б класів Романцової Ю.В. та Клімчук А.Л., вчителів початкових класів Пудич В.В. та Дерземанової Н.П., які навчали цих дітей протягом 1-4 класів, медичної сестри Рітченко О.П., практичного психолога Кузьміної І.В., проведені тренінги для педагогів школи допомогли в усвідомленні труднощів, що виникають у учнів 5-х класів у процесі адаптації, сприяли ознайомленню з заходами профілактики дезадаптації, та пробудили бажання учителів надавати допомогу п'ятикласникам в адаптації до навчання в основній школі.
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Пудич В.В.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 308 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0