Вівторок, 31.03.2020, 16:23

Братолюбство живе тисячею душ, себелюбство – тільки однією, і до того ж дуже жалюгідною.
(М.Ебнер-Ешенбах)
«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 28 » Як живеться п'ятикласнику
Як живеться п'ятикласнику

Перехід учнів початкової школи до середньої ланки викликає зростання стресового навантаження як на самих учнів, так і на їх батьків. Це пов'язане з появою нового класного керівника, нових вчителів, предметів та ще й співпадає з віковими змінами – вступом дитини у підлітковий вік.
З метою вивчення психолого-педагогічних особливостей учнів 5-х класів та сприяння у їх успішній адаптації в середній ланці 28.09.2015 р. у школі проведений педконсиліум "Адаптація учнів 5-х класів до основної школи".
В конструктивній професійній розмові, яка відбулась в ході проведеного "круглого столу", взяли участь директор школи Спашиба О.П., заступники директора з НВР Пудич В.В. та з ВР Віннікова Т.М., класні керівники 5-А та 5-Б класів Хорольська Н.О. та Кранкус О.М., перші вчителі Ігнатова Г.В. та Станкевич Л.В., шкільний психолог Михно І.В., учителі-предметники, що викладають у 5-х класах.

Заступник директора з НВР Пудич В.В.

Вступне слово заступника директора з НВР Пудич В.В.

Психолого-педагогічні характеристики своїм випускникам дають учителі початкових класів Станкевич Л.В....

...та Ігнатова Г.В.

Поради від шкільного психолога Михно І.В.

Виступ учителя математики Далакян С.А.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 326 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0