Вівторок, 31.03.2020, 15:22

Не йди легким шляхом. Іди найважчим! Подолання труднощів підносить людину. Той, кому нестерпно важко і хто подолав труднощі, зовсім по-іншому бачить світ і розуміє людей.
«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 3 » Японія стала ближчою
Японія стала ближчою
Учні нашого класу на уроці світової літератури з учителем Тамарою Миколаївною Вінніковою обговорювали тему: "Японська народна казка". Під час уроку ми дізналися багато нового про Країну Сонця, що сходить. Так, наприклад, тепер ми знаємо, що традиційним вбранням японців є кімоно, а воїнів у давній Японії називали самураями. Сучасна столиця Японії - Токіо. Саме у Японії найбільш розвинені сучасні технології.
Японія - дуже квітуча країна, і тому її мешканці полюбляють милуватися природою.
У нашій школі теж є невеличкий куточок Японії. У червні цього року на території школи завдяки зусиллям учнів, вчителів та адміністрації школи з'явився сад каменів тож ми усім класом разом з учителем ходили роздивлятися його. По завершенню уроку ми отримали домашнє завдання на тему: "Чому в Японії створюють сад каменів?"
Ось про що я дізналась.
Японці вважали, що ті місця, де багато каменів, обираються богами для свого перебування. Камені цим місць були об'єктами поклоніння, оскільки були, на переконання японців, священними, а, значить, - найбільш чистими і надійними саме в силу перебування там божеств. Тому знаменитий японський сад каменів був призначений для споглядання, роздумів і медитації. Такий сад зазвичай розміщувався впритул до будинку і розташовувався на невеликій обгородженій ділянці.
Отже, дізнавшись досить багато про японські традиції нам стали ближчими і зрозумілішими казки японського народу.

Учениця 5-Б класу
Бруслик Валерія

Шкільний сад каменів

Категорія: м/о вчителів світової літератури | Переглядів: 299 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0