Четвер, 21.09.2017, 14:09

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 229
Любов є нічим іншим, як бажанням щастя іншій особі.
(Девід Юм)
«  Серпень 2017  »
Нове на сайті
15.09.2017
Для зручності користування нашим сайтом на планшетах, перейти в розділ "Підручники" тепер можна ще й з рубрики "Все для учня", клікнувши на відповідній картинці (див. нижче)

Головна » 2017 » Серпень » 21 » Її Величність Королева відповіла!
Її Величність Королева відповіла!
Вивчення будь-якої іноземної мови неможливе без знайомства з культурою та традиціями певного народу чи країни, без занурення в духовний світ її носіїв. Вивчаючи англійську мову ми часто обговорюємо з учнями ті чи інші аспекти життя Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії. Не таємниця, що багатьох приваблює життя та історія королівської родини. Постійно виникають питання, на які ми намагаємося знайти відповіді. Але є й ті, на які довідники дають суперечливу інформацію.
Так виникла ідея написання листа Її Величності Королеві. В рамках тижня англійської мови в школі пройшов захід "100 questions to Queen", де кожен учень школи міг запропонувати власне запитання, з яким би він хотів звернутися до Єлизавети ІІ. Учні 10 класу після обробки всіх запитань, написали листа, в якому були не тільки запитання, але й розповідь про нашу країну, наше мальовниче містечко на березі Дніпра, школу в якій вони навчаються. Аліна Трубнікова (10 кл.), разом з батьком, створили чудовий портрет Її Величності. Надсилаючи листа, ми знали про зайнятість членів королівської родини, а тому мало хто сподівався на відповідь. Неймовірно, але листа з Букінгемського палацу ми таки отримали! З його змістом ви можете ознайомитися нижче.
Ми сердечно дякуємо за відповідь Її Величності Королеві і бажаємо миру та злагоди нашим народам!
Вчитель англійської мови
Кохно В.В.

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 54 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/1