Вівторок, 22.05.2018, 20:41

Ти маєш право говорити про зло в рідному домі тільки тоді, коли ти зробив щось добре. Право сказати одне слово про погане добувається десятьма добрими справами
«  Квітень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2018 » Квітень » 19 » Юні історики на екскурсії
Юні історики на екскурсії
16 квітня учні 5-7 класів, що займаються в шкільному позакласному історичному гуртку "Історичне краєзнавство", разом з керівником цього гуртка вчителем історії Черняховським С.Ю. відвідали районну бібліотеку, де досліджували історію виникнення нашої області і міста Світловодська. Учні з задоволенням відвідують гурток, займаються дослідницькою та науковою роботою і тому похід до бібліотеки став їм у нагоді. Під час перебування і бібліотеці гуртківці опрацювали чимало літератури з історії нашого краю, учні також узяли випробували себе у ролі журналістів та художників.
А 18 квітня відбулася ще одна екскурсія. Цього разу під керівництвом Сергія Юрійовича учні відвідали міський краєзнавчий музей. Вони з великим захопленням ознайомлювалися з археологічними знахідками, предметами побуту жителів перших поселень на території нашого краю, мапами району та з видатними історичними діячами нашої області.
Залучення дітей до такої праці є досить продуктивним, тому побажаємо їм успіхів, а їх керівнику - творчого натхнення.

Категорія: м/о вчителів суспільно-природничих дисциплін | Переглядів: 32 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0