Четвер, 13.12.2018, 08:48

Любов є нічим іншим, як бажанням щастя іншій особі.
(Девід Юм)
«  Січень 2018  »

Головна » 2018 » Січень » 29 » Конвенція про права дитини
Конвенція про права дитини
Основним міжнародним правовим документом, спрямованим на подолання насильства над дітьми та покликаним захищати їх права, є Конвенція про права дитини, ратифікована Постановою Верховної Ради України 27 лютого 1991 року. Статтею 19 даної Конвенції передбачено, що держави-учасниці вживають всіх необхідних законодавчих, адміністративних, соціальних і просвітницьких заходів з метою захисту дитини від всіх форм фізичного та психологічного насильства, образи та зловживань, відсутності піклування чи недбалого і брутального поводження та експлуатації, включаючи сексуальні зловживання, з боку батьків, законних опікунів чи будь-якої іншої особи, яка турбується про дитину. Такі заходи захисту, у випадку необхідності, включають ефективні процедури для розроблення соціальних програм з метою надання необхідної підтримки дитині й особам, які турбуються про неї, а також здійснення інших форм запобігання, виявлення, повідомлення, передачі на розгляд, розслідування, лікування та інших заходів у звязку з випадками жорстокого поводження з дитиною, зазначеними вище, а також, у випадку необхідності, для порушення початку судової процедури. З метою поглиблення знань учнів про їхні права та обов'язки в нашої школі була проведена бесіда, яку провела інспектор з ювенальної превенції капітан поліції Пашагор'єва Яна Юріївна.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 114 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0