Неділя, 18.02.2018, 01:34

Людині, яка знає, куди йде, світ дає дорогу
(Роберт Джордан)
«  Січень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2018 » Січень » 29 » Конвенція про права дитини
Конвенція про права дитини
Основним міжнародним правовим документом, спрямованим на подолання насильства над дітьми та покликаним захищати їх права, є Конвенція про права дитини, ратифікована Постановою Верховної Ради України 27 лютого 1991 року. Статтею 19 даної Конвенції передбачено, що держави-учасниці вживають всіх необхідних законодавчих, адміністративних, соціальних і просвітницьких заходів з метою захисту дитини від всіх форм фізичного та психологічного насильства, образи та зловживань, відсутності піклування чи недбалого і брутального поводження та експлуатації, включаючи сексуальні зловживання, з боку батьків, законних опікунів чи будь-якої іншої особи, яка турбується про дитину. Такі заходи захисту, у випадку необхідності, включають ефективні процедури для розроблення соціальних програм з метою надання необхідної підтримки дитині й особам, які турбуються про неї, а також здійснення інших форм запобігання, виявлення, повідомлення, передачі на розгляд, розслідування, лікування та інших заходів у звязку з випадками жорстокого поводження з дитиною, зазначеними вище, а також, у випадку необхідності, для порушення початку судової процедури. З метою поглиблення знань учнів про їхні права та обов'язки в нашої школі була проведена бесіда, яку провела інспектор з ювенальної превенції капітан поліції Пашагор'єва Яна Юріївна.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 32 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0