Четвер, 13.12.2018, 08:49

Усі букви закону - заголовні.
(Валентин Доміль)
«  Вересень 2017  »

Головна » 2017 » Вересень » 4 » Країнами Європи
Країнами Європи
1 вересня в читальній залі центральної бібліотеки відбувся захід «Європейські перегони». Для учнів 8-х класів ЗШ №10 бібліотекарі підготували захопливу віртуальну подорож країнами Європи.
Для ознайомлення із культурою, історією, традиціями країн Європи учням був представлений до перегляди документальний фільм «Євросоюз: порівнюємо країни Євросоюзу". Перед дітьми постали по черзі всі країни Євросоюзу з унікальними місцями та неповторними краєвидами, багатовіковою цікавою історією й розмаїттям природного ландшафту.
Учні з захопленням дивились фільм та записували цікаві факти, назви, цифри для того щоб потім правильно відповісти на питання гри-подорожі «Європейські перегони».
Діти брали участь у груповому та загальному обговоренні, впізнавали відомі міста Європи за описом, відгадували видатних постатей з різних країн та характерні риси, яким відповідає кожна країна.
Наприкінці заходу задоволені учасники обмінялися враженнями та висловили бажання в подальшому відвідати ту країну, що найбільше сподобалась.
Сподіваємось, що учні усвідомили себе європейцями не тільки географічно, але й культурно та зрозуміли ідею ЄС «єдність у різноманітті».

Завідуюча відділом нових інформаційних технологій ЦМБ
Шмакова Н.А.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 71 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0