Вівторок, 12.12.2017, 02:55

Людина жива доти, доки живе хоч би щось зі створеного нею.
(Валерій Афонченко)
«  Вересень 2017  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів
11.11.2017
ЗНО-2018: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ
09.11.2017
Якими будуть тести ЗНО у 2018 році

Усі матеріали розділу

Головна » 2017 » Вересень » 4 » Країнами Європи
Країнами Європи
1 вересня в читальній залі центральної бібліотеки відбувся захід «Європейські перегони». Для учнів 8-х класів ЗШ №10 бібліотекарі підготували захопливу віртуальну подорож країнами Європи.
Для ознайомлення із культурою, історією, традиціями країн Європи учням був представлений до перегляди документальний фільм «Євросоюз: порівнюємо країни Євросоюзу". Перед дітьми постали по черзі всі країни Євросоюзу з унікальними місцями та неповторними краєвидами, багатовіковою цікавою історією й розмаїттям природного ландшафту.
Учні з захопленням дивились фільм та записували цікаві факти, назви, цифри для того щоб потім правильно відповісти на питання гри-подорожі «Європейські перегони».
Діти брали участь у груповому та загальному обговоренні, впізнавали відомі міста Європи за описом, відгадували видатних постатей з різних країн та характерні риси, яким відповідає кожна країна.
Наприкінці заходу задоволені учасники обмінялися враженнями та висловили бажання в подальшому відвідати ту країну, що найбільше сподобалась.
Сподіваємось, що учні усвідомили себе європейцями не тільки географічно, але й культурно та зрозуміли ідею ЄС «єдність у різноманітті».

Завідуюча відділом нових інформаційних технологій ЦМБ
Шмакова Н.А.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 19 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0