Вівторок, 31.03.2020, 08:56

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження – українець, з виховання – руський, з переконань – неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі – боягуз, себелюб і раб. От це – малорос
(В.Винниченко)
«  Грудень 2013  »

Головна » 2013 » Грудень » 23 » Креативність? Це про нас!
Креативність? Це про нас!

Завданням учителя, зацікавленого в результатах своєї праці, є постійний творчий пошук, системна робота, апробація нових, нетрадиційних форм і прийомів навчання і, водночас, вдосконалення та відшліфування давно відомих, традиційних.
Яскравим  підтвердженням цього став інтелектуальний урок–гра «Найрозумніший», який презентувала для учнів 3-А та 3-Б класів вчитель початкових класів Галина Володимирівна Ігнатова.
Конкурс розпочався з дружнього привітання та оголошення девізів обох команд, капітанами яких були Гончик Вероніка (3-А клас) та Пилипенко Іван (3-Б клас). Діти отримували різноманітні та нестандартні завдання, на які кожен з учасників команд мав змогу дати відповідь. Питання були дуже  цікавими, тому учні не лише змагалися з командою суперників, а й закріпили свої знання та дізналися про щось нове.
Активно підтримували своїх однокласників вболівальники, створюючи позитивний емоційний фон. Також приємною несподіванкою для всіх став бальний танок «Самба» у виконанні Лукашина Олексія та Мічкур Ольги, який дав змогу учасникам перепочити.
Звичайно, особливе піднесення викликало у команд підведення підсумків та нагородження. Вітаємо команду переможців 3-А класу, яка показала кращий результат!

Категорія: м/о вчителів початкових класів | Переглядів: 313 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0